Tłumaczenia techniczne i naukowe

Od 1999 roku wybieramy i szkolimy najlepszych profesjonalnych tłumaczy na świecie, wspierając ich działania najnowszymi technologiami, które pomagają 341 435 klientom z różnych branż.

 • Patenty
 • Katalogi
 • Specyfikacje techniczne
 • Podręczniki użytkowania produktu
 • Podręczniki elektroniczne
 • Instrukcje obsługi
 • Białe księgi
 • Podręczniki do szkolenia zawodowego
 • Podręczniki zawierające procedury bezpieczeństwa
 • Instrukcje użytkownika
 • Oferty techniczne
 • Sprawozdania naukowe
 • Karty produktów
 • Karty danych technicznych
Płacisz po otrzymaniu tłumaczenia Mamy do Ciebie zaufanie: zapłać przelewem bankowym, kartą kredytową lub przez PayPal w ciągu 5 dni od otrzymania tłumaczenia. Dowiedz się więcej

Konieczny wyższy poziom wymagań?

Pomożemy Ci uzyskać wycenę złożonych dokumentów, plików PDF, stron internetowych, oprogramowania i nie tylko.

Barbara – Starszy doradca klienta

Dlaczego warto nam zaufać

Gwarantowana jakość

Wspieramy najlepszych na świecie tłumaczy wykorzystujących zaawansowane procesy zapewniania jakości. Ponadto, jeśli masz zastrzeżenia, zapewniamy bezpłatną, kompleksową weryfikację tłumaczeń.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Terminowa dostawa

Oferujemy najlepsze poziomy wydajności w branży, o zoptymalizowanym przepływie pracy gwarantuje to ponad 95% dostaw w terminie. Oprócz tego, w mało prawdopodobnym przypadku niedotrzymania terminu zwrócimy nawet całkowity koszt tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Zapłać po dostawie

W pełni ufamy naszym klientom, dlatego stworzyliśmy model Zapłata po dostawie. Model Zapłata po dostawie umożliwia zapłatę kartą kredytową, przelewem bankowym lub za pomocą usługi Paypal w ciągu pięciu dni od dostarczenia tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Translated pomógł Airbnb opracować nowy proces tłumaczenia maksymalizujący jakość, kontrolę i efektywność kosztową.,
Salvo Giammarresi - Airbnb
Wysokiej jakości tłumaczenia o krótkim czasie realizacji. Kampanie Google Ads i na Facebooku na potrzeby rynków zagranicznych nie są dla nas żadnym problemem!,
Laura Corallo – Eataly
Zespół Translated zawsze okazywał się profesjonalny i pomocny. Szybko reaguje na prośby o pomoc i przestrzega ustalonych terminów.,
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated lokalizuje dla nas kampanie marketingowe w Google Ads i na Facebooku od kilku lat. Jest jednym z naszych zaufanych partnerów, który nigdy nas nie zawiódł.,
Alberto Mauri – GroupM
Zespół Translated jest skuteczny zarówno pod względem handlowym, jak i operacyjnym. Jest przykładnie sumienny w dotrzymywaniu terminów i w razie potrzeby szybko rozwiązuje wszelkie problemy po dostarczeniu tłumaczenia.,
Davide Scalvi – Docebo
Dzięki Translated nasza strona internetowa jest teraz dostępna w 20 językach zamiast 6, co pozwoliło nam wejść na nowe rynki – liczba krajów, w których działamy, wzrosła z około 10 do 50!,
Pierre Massol – TravelCar
W ciągu ostatnich kilku lat korzystałem z usług firmy Translated do tłumaczeń z niemieckiego i rosyjskiego na angielski. Usługi firmy są zazwyczaj szybkie i skuteczne, a struktura cen jest przejrzysta.,
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Nasi klienci

Z największą satysfakcją obsługujemy ponad 341 435 klientów na całym świecie, w tym młode, innowacyjne startupy i duże globalne przedsiębiorstwa z różnych branż. Zoptymalizowaliśmy nasze procesy, aby sprostać ich unikalnym potrzebom, realizując nie tylko małe zadania na żądanie, ale również dostarczając zaawansowane, w pełni zarządzane rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Tłumaczenia techniczne – informacje

Translated od ponad 20 lat oferuje usługi tłumaczeniowe tekstów i dokumentów technicznych poprzez sieć 609 018 profesjonalnych tłumaczy native speakerów z całego świata posługujących się ponad 202 językami.

Tłumaczymy w ponad 1600 kombinacjach językowych, dzięki współpracy z tłumaczami, odznaczającymi się wysokim stopniem specjalizacji w wielu dziedzinach nauki i technologii.

W celu zapewnienia wysokiej jakości tłumaczeń proces zarządzania tłumaczeniami w firmie Translated posiada certyfikaty zgodności ze standardami ISO 9001:2015 i ISO 17100:2015

Tłumaczenie może mieć szeroki zakres specjalizacji, od inżynierii do przemysłu, od medycyny / dziedzin naukowych po handlowe.

Zazwyczaj specjalistyczne tłumaczenia techniczne dotyczą dokumentów pisanych przez profesjonalnych redaktorów, którzy zajmują się szczególnymi kwestiami technicznymi lub naukowymi. Dlatego też w tych przypadkach angażujemy tłumaczy, którzy oprócz tego, że są ekspertami w zakresie języka, posiadają dyplom lub tytuł magistra w dziedzinach technicznych lub naukowych.

Proces tłumaczenia wymaga, by ​​tłumacz posługiwał się wysokim stopniem precyzji, korzystał ze specjalistycznej terminologii i całkowicie rozumiał kontekst; w tym sensie tłumacz staje się prawdziwym redaktorem technicznym, by móc przekazać informację terminowo i w języku rynku docelowego.

Oprócz prawidłowego przekładu terminologii specjalistycznej w tłumaczeniu technicznym bardzo ważny jest sposób, w jaki tekst niesie i komunikuje aspekty kulturowe. To dlatego angażujemy tłumaczy-rodowitych użytkowników języka, którzy mieszkają lub znają kulturę kraju docelowego w najdrobniejszych szczegółach.

Tłumaczymy praktycznie z dowolnego formatu elektronicznego, z zachowaniem oryginalnego formatowania i układu. Translated jest idealnym partnerem w projektach wymagających wysokiej jakości tłumaczenia.

Poproś o natychmiastową wycenę

Łatwy sposób na szybkie przetłumaczenie dokumentów.

Kupuj online za pomocą kilku kliknięć.

Natychmiastowa wycena