Tłumaczenia dla branży turystycznej

Od 1999 roku wybieramy i szkolimy najlepszych profesjonalnych tłumaczy na świecie, wspierając ich działania najnowszymi technologiami, które pomagają 337 268 klientom z różnych branż.

 • Audioprzewodniki
 • Katalogi wakacyjne
 • Programy wycieczek
 • Oprogramowanie do zarządzania
 • Broszury
 • Katalogi
 • Dokumenty i materiały promocyjne
 • Komunikaty prasowe
 • Filmy dokumentalne
 • Przewodniki
 • Menu
 • Newslettery
 • Opisy usług
 • Strony internetowe i turystyczne portale internetowe
Płacisz po otrzymaniu tłumaczenia Mamy do Ciebie zaufanie: zapłać przelewem bankowym, kartą kredytową lub przez PayPal w ciągu 5 dni od otrzymania tłumaczenia. Dowiedz się więcej

Konieczny wyższy poziom wymagań?

Pomożemy Ci uzyskać wycenę złożonych dokumentów, plików PDF, stron internetowych, oprogramowania i nie tylko.

Barbara – Starszy doradca klienta

Dlaczego warto nam zaufać

Gwarantowana jakość

Wspieramy najlepszych na świecie tłumaczy wykorzystujących zaawansowane procesy zapewniania jakości. Ponadto, jeśli masz zastrzeżenia, zapewniamy bezpłatną, kompleksową weryfikację tłumaczeń.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Terminowa dostawa

Oferujemy najlepsze poziomy wydajności w branży, o zoptymalizowanym przepływie pracy gwarantuje to ponad 95% dostaw w terminie. Oprócz tego, w mało prawdopodobnym przypadku niedotrzymania terminu zwrócimy nawet całkowity koszt tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Zapłać po dostawie

W pełni ufamy naszym klientom, dlatego stworzyliśmy model Zapłata po dostawie. Model Zapłata po dostawie umożliwia zapłatę kartą kredytową, przelewem bankowym lub za pomocą usługi Paypal w ciągu pięciu dni od dostarczenia tłumaczenia.

Zapoznaj się z naszymi warunkami

Translated pomógł Airbnb opracować nowy proces tłumaczenia maksymalizujący jakość, kontrolę i efektywność kosztową.,
Salvo Giammarresi - Airbnb
Wysokiej jakości tłumaczenia o krótkim czasie realizacji. Kampanie Google Ads i na Facebooku na potrzeby rynków zagranicznych nie są dla nas żadnym problemem!,
Laura Corallo – Eataly
Zespół Translated zawsze okazywał się profesjonalny i pomocny. Szybko reaguje na prośby o pomoc i przestrzega ustalonych terminów.,
Fabio Vanek – Italiaonline
Translated lokalizuje dla nas kampanie marketingowe w Google Ads i na Facebooku od kilku lat. Jest jednym z naszych zaufanych partnerów, który nigdy nas nie zawiódł.,
Alberto Mauri – GroupM
Zespół Translated jest skuteczny zarówno pod względem handlowym, jak i operacyjnym. Jest przykładnie sumienny w dotrzymywaniu terminów i w razie potrzeby szybko rozwiązuje wszelkie problemy po dostarczeniu tłumaczenia.,
Davide Scalvi – Docebo
Dzięki Translated nasza strona internetowa jest teraz dostępna w 20 językach zamiast 6, co pozwoliło nam wejść na nowe rynki – liczba krajów, w których działamy, wzrosła z około 10 do 50!,
Pierre Massol – TravelCar
W ciągu ostatnich kilku lat korzystałem z usług firmy Translated do tłumaczeń z niemieckiego i rosyjskiego na angielski. Usługi firmy są zazwyczaj szybkie i skuteczne, a struktura cen jest przejrzysta.,
Marcello Pasquali – Enel Green Power

Nasi klienci

Z największą satysfakcją obsługujemy ponad 337 268 klientów na całym świecie, w tym młode, innowacyjne startupy i duże globalne przedsiębiorstwa z różnych branż. Zoptymalizowaliśmy nasze procesy, aby sprostać ich unikalnym potrzebom, realizując nie tylko małe zadania na żądanie, ale również dostarczając zaawansowane, w pełni zarządzane rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Tłumaczenia dla branży turystycznej – informacje

Translated od ponad 20 lat oferuje usługi tłumaczeniowe tekstów i dokumentów z branży turystycznej poprzez sieć 596 575 profesjonalnych tłumaczy native speakerów z całego świata posługujących się ponad 201 językami.

Dziś przemysł turystyczny ma zasięg niemal globalny i oferuje znaczne możliwości rozwoju. Oferowanie produktów lub usług międzynarodowej publiczności pozwala na zaprezentowanie się i zapewnia znaczny potencjał wzrostu dla Twojej firmy. Liczne badania wykazały, że konsumenci są bardziej skłonni do dokonania zakupu, jeżeli mogą znaleźć informacje w swoim własnym języku. Powód jest oczywisty: jeśli użytkownicy rozumieją Twoją wiadomość, są bardziej zainteresowani Twoją ofertą. Translated w wyjątkowy sposób przedstawia doświadczenia, jakie Twoja firma może zaoferować podróżującym z całego świata.

Twój przekaz jest formułowany w jak najprostszy i jak najskuteczniejszy sposób; tłumacz odgrywa istotną rolę, utrzymując styl oryginalnego komunikatu , jednocześnie zapewniając maksymalną biegłość w tłumaczeniu. Niemniej jednak przetłumaczony tekst musi być dla grupy docelowej atrakcyjny, przyciągający i interesujący. Podobnie jak w przypadku większości tekstów handlowych, kreatywność jest także konieczna w przygotowywaniu tłumaczenia.

Nasi tłumacze native speakerzy to mieszkańcy kraju, w którym tłumaczenia będą czytane, mogą oni zatem zagwarantować, że tekst będzie zgodny z kontekstem kulturowym kraju docelowego. Dodatkowo, nasi wybrani tłumacze posiadają doświadczenie zawodowe w branży turystycznej, maksymalizując w ten sposób dokładność stosowanej terminologii.

Wreszcie nasze usługi tłumaczeniowe dla branży turystycznej prezentują podejście multidyscyplinarne: specjalizacje w dziedzinie architektury, gastronomii, sztuki, mody, muzyki, historii/archeologii, a nawet religii są jednocześnie brane pod uwagę. Dlatego też wielu tłumaczy może pracować nad tym samym projektem, zapewniając najwyższą jakość tłumaczenia końcowego.

Translated posiada rozległą sieć profesjonalnych tłumaczy native speakerów, którzy pomogą Ci przetłumaczyć strony internetowe, przewodniki turystyczne, broszury, katalogi, ulotki, reklamy prasowe, newslettery, menu restauracji i różne prezentacje.

Możemy wykonać tłumaczenia w ponad 1600 kombinacjach językowych z niemal dowolnego formatu elektronicznego, z zachowaniem oryginalnego formatowania. Gwarantujemy układ i kierunek tekstu w trybie RTL (od prawej do lewej w językach niezachodnich). Na życzenie możemy wykonać sprawdzenie kontekstowe w celu zapewnienia właściwego układu tłumaczonego dokumentu.

Poproś o natychmiastową wycenę

Łatwy sposób na szybkie przetłumaczenie dokumentów.

Kupuj online za pomocą kilku kliknięć.

Natychmiastowa wycena