Almanca Çeviri Hizmetleri

Ana dili Almanca olan çevirmenler tarafından sunulan ve gelişmiş teknoloji ile desteklenen profesyonel çeviri hizmetlerimizden yararlanarak Almanca konuşan hedef kitlenizle etkileşime geçin.

  • Ana Dilinde Çeviri Yapan 609.018 Dil Uzmanı
  • 202 Dil
  • 20 Yılı Aşan Uzmanlık
  • Yapay Zeka Destekli Yerelleştirme Teknolojisi
  • Kalite Güvence Süreçleri
  • Özel Proje Yöneticileri
Teslimattan sonra ödeyin Size güveniyoruz: Çeviriyi teslim aldıktan sonraki 5 gün içerisinde banka havalesi, kredi kartı veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

Çeviri Hizmetlerimiz

Ana dilinde çeviri yapan uzman ekibimiz, hem doğru hem de kültürel açıdan uygun çeviriler sunmak için yapay zekâ destekli teknolojiden faydalanır. Belge çevirisinden web sitesi yerelleştirmeye kadar geniş bir yelpazede çeviri hizmetleri sunuyoruz.
İster Almanca ister başka bir dilde konuşan bir hedef kitleye ulaşmanız gereksin, dil bariyerini ortadan kaldırıp bu dilleri birer fırsata dönüştürmenize yardımcı olmak için buradayız.

Büyük Ölçekli Almanca Yerelleştirme

Büyük ölçekli çeviri ihtiyaçlarınızı karşılamak ve dünyanın dört bir yanındaki potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için yapay zekâ destekli birçok teknoloji çözümü sunuyoruz. Çeviri yönetim sistemi platformumuz olan TranslationOS sayesinde dil uzmanlarımızın profillerini gerçek zamanlı olarak görebilecek, finansal tahminler ve performans kalitesi gibi önemli anahtar performans göstergelerine (KPI) erişebileceksiniz. Üstelik Almanca dil uzmanlarımız Matecat, Matesub ve Matedub gibi yapay zekâ destekli araçlardan da yararlanmaktadır. Bu araçlar gereksiz işleri ortadan kaldırarak çevirmenlerimizin kaliteye odaklanmasını sağlar. Alanında lider olan uyarlanabilir makine çevirisi teknolojimiz ModernMT ise tüm bu araçlara güç katmaktadır.

Profesyonel Almanca Çevirmenlerimiz

Hem Almanca hem de tercih ettiğiniz diğer dillerde üst düzey uzmanlığa sahip olup ana dili Almanca olan dil uzmanlarının oluşturduğu bir havuzla çalışıyoruz. Bu havuzdan hukuk, finans, teknik ve tıp gibi çeşitli sektörlerde ve uzmanlık alanlarında deneyimli Almanca çevirmenler ile içeriğinizi anında eşleştiren T-Rank sistemi gibi birinci sınıf teknolojiler kullanarak dil uzmanlarını özenle seçiyoruz.

Almanca Çeviri Fiyatları

Çeviri fiyatları, metnin uzunluğu ve karmaşıklığının yanı sıra dil kombinasyonuna ve seçilen çeviri hizmeti düzeyine bağlı olarak değişmektedir. İçeriğinizin çeviri maliyeti hakkında fikir sahibi olmak için anında fiyat teklifimizi kullanabilir veya bize e-posta göndererek size hemen geri dönmemizi sağlayabilirsiniz.

Almanca Belge Çevirisi

Doğru belge çevirisi, başka ülkelerdeki müşteriler ve paydaşlarla etkili bir şekilde iletişim kurması gereken işletmeler için çok önemlidir. Her türlü dosyayı çevirip size aynı formatta teslim edebiliyoruz. Basit word belgelerinden json ve html dosyalarına kadar her formatta dosyanız üzerinde çalışabiliyoruz.

Başka sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.

Ekibimiz, yerelleştirme ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaya hazır.

Bize ulaşın

Merhaba, ben Barbara.
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Barbara - Üst Düzey Müşteri Temsilcisi

Translated Hakkında


Translated, uluslararası bir dil hizmeti sağlayıcısıdır ve profesyonel çevirmenleri desteklemek amacıyla yapay zeka kullanımında öncüdür. Şirket, 1999 yılında dil uzmanı Isabelle Andrieu ve bilgisayar bilimci Marco Trombetti tarafından herkesin diğer insanlarla kendi dilinde anlaşabilmesini sağlama misyonuyla kuruldu.
Translated, misyonunu gerçekleştirmek için her zaman insan yaratıcılığının ve makine zekasının simbiyotik kombinasyonuna güvenir. Bu kombinasyon, en iyi performansa sahip özel MT motorlarından biri olan ModernMT ile birlikte ana dilinde çeviri yapan 609.018 deneyimli profesyonel çevirmenin oluşturduğu bir ağ formundadır.
En talepkâr müşterilerin bile küreselleşme stratejisini güçlendiren 40 makro alanda 341.435 müşteriye tam 202 dilde 1,2 milyon çeviri teslim ettik.