İtalyanca Çeviri Hizmetleri

Ana dili İtalyanca olan çevirmenler tarafından sunulan ve doğruluk ve tutarlılık sağlamak için gelişmiş teknoloji ile desteklenen profesyonel çeviri hizmetlerimizle İtalyanca konuşan hedef kitlenize güvenle ulaşın.

  • Ana Dilinde Çeviri Yapan 607.341 Dil Uzmanı
  • 202 Dil
  • 20 Yılı Aşan Uzmanlık
  • Yapay Zeka Destekli Yerelleştirme Teknolojisi
  • Kalite Güvence Süreçleri
  • Özel Proje Yöneticileri
Teslimattan sonra ödeyin Size güveniyoruz: Çeviriyi teslim aldıktan sonraki 5 gün içerisinde banka havalesi, kredi kartı veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

Çeviri Hizmetlerimiz

Ana dilinde çeviri yapan çevirmenlerimizin uzmanlığını en gelişmiş yapay zekâ destekli teknolojiyle birleştirerek yüksek kaliteli çeviriler sunuyoruz. Belge çevirisinden web sitesi yerelleştirmeye kadar uzanan dil çevirisi hizmetlerimiz size özel ihtiyaçları karşılayabilir. Hedef kitleniz hangi dili konuşuyor olursa olsun, dil bariyerini aşmanıza ve küresel başarıya ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Büyük Ölçekli İtalyanca Yerelleştirme

Dünyanın dört bir yanındaki potansiyel müşterilerinize sorunsuz bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmak için yapay zekâ destekli teknoloji ile çeviri sürecinizi güçlendiriyor ve ölçeklendiriyoruz. Çeviri yönetim sistemi platformumuz TranslationOS sayesinde dil uzmanlarımızın profillerini gerçek zamanlı olarak görebilecek, finansal tahminler ve performans kalitesi gibi anahtar performans göstergelerine (KPI) erişebileceksiniz. İtalyanca dil uzmanlarımız Matecat ve Matesub gibi yapay zekâ destekli araçlardan yararlanarak gereksiz işlerin önüne geçip kaliteye odaklanabiliyor. Bu araçlar, profesyonel dil uzmanlarının yaptığı düzeltmelerden öğrenen ve tüm belgenin bağlamına göre olağanüstü çeviriler üreten uyarlanabilir makine çevirisi teknolojimiz ModernMT ile desteklenmektedir.

Profesyonel İtalyanca Çevirmenlerimiz

Ana dili İtalyanca olan dil uzmanlarının oluşturduğu ekibimiz hem İtalyanca hem de ilgilendiğiniz diller konusunda üstün bir uzmanlığa sahiptir. Bu uzmanlar, farklı özgeçmişlere ve hukuk, finans, teknik ve tıp gibi çeşitli sektörlerde deneyime sahip. Üstün teknolojimiz T-Rank™, her projenin özelliklerini değerlendirerek ve uzmanlık alanı, önceki çeviri projelerinin kalitesi ve zamanlaması, belgenin içeriği gibi 30'dan fazla faktörü temel alarak en uygun İtalyanca çevirmenini projeyle eşleştirir.

İtalyanca Çeviri Fiyatları

Çeviri fiyatları metnin uzunluğu, konu, dil kombinasyonu ve seçilen hizmet düzeyi gibi faktörlere bağlıdır. Çeviri maliyeti, talep edilen teslim tarihine göre de değişebilir. İçeriğinizin çeviri fiyatını belirlemek için anlık fiyat teklifi aracımızı kullanabilir veya bize e-posta göndererek kısa sürede destek alabilirsiniz.

İtalyanca Belge Çevirisi

Farklı ülkelerdeki müşteriler ve paydaşlarla iletişim kurmak isteyen işletmeler için belgelerin doğru şekilde çevrilmesi çok önemlidir. Size tüm dosya türlerini orijinal formatında teslim edebildiğimiz çeviri hizmetleri sunuyoruz. İster basit bir Word belgesi ister karmaşık JSON ve HTML dosyaları olsun, tüm ihtiyaçlarınız için kapsamlı çeviri çözümleri sunuyoruz.

Başka sorunuz mu var? Yardım etmek için buradayız.

Ekibimiz, yerelleştirme ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaya hazır.

Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ben Barbara.
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Barbara - Üst Düzey Müşteri Temsilcisi

Translated Hakkında


Translated, uluslararası bir dil hizmeti sağlayıcısıdır ve profesyonel çevirmenleri desteklemek amacıyla yapay zeka kullanımında öncüdür. Şirket, 1999 yılında dil uzmanı Isabelle Andrieu ve bilgisayar bilimci Marco Trombetti tarafından herkesin diğer insanlarla kendi dilinde anlaşabilmesini sağlama misyonuyla kuruldu.
Translated, misyonunu gerçekleştirmek için her zaman insan yaratıcılığının ve makine zekasının simbiyotik kombinasyonuna güvenir. Bu kombinasyon, en iyi performansa sahip özel MT motorlarından biri olan ModernMT ile birlikte ana dilinde çeviri yapan 607.341 deneyimli profesyonel çevirmenin oluşturduğu bir ağ formundadır.
En talepkâr müşterilerin bile küreselleşme stratejisini güçlendiren 40 makro alanda 340.920 müşteriye tam 202 dilde 1,2 milyon çeviri teslim ettik.