Fransızca Çeviri Hizmetleri

Ana dili Fransızca olan çevirmenler tarafından sunulan ve gelişmiş teknoloji ile desteklenen profesyonel çeviri hizmetlerimiz sayesinde Fransızca konuşan hedef kitlenize güvenle ulaşın.

  • Ana Dilinde Çeviri Yapan 596.575 Dil Uzmanı
  • 201 Dil
  • 20 Yılı Aşan Uzmanlık
  • Yapay Zeka Destekli Yerelleştirme Teknolojisi
  • Kalite Güvence Süreçleri
  • Özel Proje Yöneticileri
Teslimattan sonra ödeyin Size güveniyoruz: Çeviriyi teslim aldıktan sonraki 5 gün içerisinde banka havalesi, kredi kartı veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

Çeviri Hizmetlerimiz

Ana dilinde çeviri yapan uzmanlarımız, hem kültürel açıdan uygun hem de doğru çeviriler sunmak için yapay zeka destekli teknolojiden de faydalanır. Belge çevirisinden web sitesi yerelleştirmesine kadar geniş bir yelpazede, ihtiyaçlarınıza uygun çeviri hizmetlerini sunuyoruz. İster Fransızca ister başka bir dil grubunu konuşan bir kitleyle iletişim kurun, dil farkını kapatıp başarılı olmanıza yardımcı olmaya hazırız.

Büyük Ölçekli Fransızca Yerelleştirme

Çeviri sürecinizi kolaylaştırmak ve küresel erişiminizi artırmak istiyorsanız yapay zeka destekli teknoloji çözümlerimiz size yardımcı olabilir. Gelişmiş çeviri yönetim sistemi platformumuz TranslationOS sayesinde dil uzmanlarımızın profillerini gerçek zamanlı görebilecek, finansal projeksiyonlar ve performans kalitesi gibi önemli anahtar performans göstergelerine (KPI) erişebileceksiniz. Fransızca dil uzmanlarımız gereksiz işleri ortadan kaldırmaya ve olağanüstü çeviri kalitesi elde etmeye yardımcı olacak Matecat, Matesub ve Matedub gibi son teknoloji yapay zeka destekli araçlardan da yararlanmaktadır. Bu araçlar, kalite ve verimlilik standartlarını belirleyen, uyarlanabilir makine çevirisi teknolojimiz ModernMT tarafından desteklenmektedir. ModernMT, profesyonel Fransızca dil uzmanlarımızın yaptığı düzeltilerden bilgi toplayarak ve belgenin bağlamını dikkate alarak doğru, kültürel açıdan uygun ve verimli çeviriler sunmaya yardımcı oluyor.

Profesyonel Fransızca Çevirmenlerimiz

Ana dili Fransızca olan dil uzmanlarından oluşan ağımızın, Fransızca ve tercih ettiğiniz dillerde derin bir bilgi birikimi mevcuttur. Ayrıca hukuk, finans, teknik ve tıp gibi çeşitli sektör ve konularda kapsamlı deneyimleri vardır. İçeriğiniz için en iyi dil uzmanlarını seçmek amacıyla T-Rank™ adını verdiğimiz gelişmiş bir teknoloji kullanıyoruz. Bu teknoloji, çevirmenin performans geçmişi ve uzmanlık alanları, belgenin içeriği ve ilgili diğer kriterler gibi 30'dan fazla faktör doğrultusunda en uygun Fransızca çevirmeni projenizle dikkatlice eşleştiriyor.

Fransızca Çeviri Fiyatları

Çeviri fiyatları; metnin uzunluğu, karmaşıklığı, dil çifti ve gereken hizmet düzeyi gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Ayrıca talep ettiğiniz teslim tarihine göre de çeviri ücretleri farklılık gösterebilir. İçeriğinizin çeviri maliyetini öğrenmek için anlık fiyat teklifi aracımızı kullanabilir veya bizimle e-posta üzerinden iletişime geçerek hızlı bir yanıt alabilirsiniz.

Fransızca Belge Çevirisi

Doğru belge çevirisi, başka ülkelerdeki müşteriler ve paydaşlarla etkili bir şekilde iletişim kurması gereken işletmeler için çok önemlidir. Her türlü dosyayı çevirip size aynı formatta teslim edebiliyoruz. Basit word belgelerinden json ve html dosyalarına kadar her formatta dosyanız üzerinde çalışabiliyoruz.

Başka sorunuz mu var? Yardım etmek için buradayız.

Ekibimiz, yerelleştirme ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaya hazır.

Bize ulaşın

Merhaba, ben Barbara.
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Barbara - Üst Düzey Müşteri Temsilcisi

Translated Hakkında


Translated, uluslararası bir dil hizmeti sağlayıcısıdır ve profesyonel çevirmenleri desteklemek amacıyla yapay zeka kullanımında öncüdür. Şirket, 1999 yılında dil uzmanı Isabelle Andrieu ve bilgisayar bilimci Marco Trombetti tarafından herkesin diğer insanlarla kendi dilinde anlaşabilmesini sağlama misyonuyla kuruldu.
Translated, misyonunu gerçekleştirmek için her zaman insan yaratıcılığının ve makine zekasının simbiyotik kombinasyonuna güvenir. Bu kombinasyon, en iyi performansa sahip özel MT motorlarından biri olan ModernMT ile birlikte ana dilinde çeviri yapan 596.575 deneyimli profesyonel çevirmenin oluşturduğu bir ağ formundadır.
En talepkâr müşterilerin bile küreselleşme stratejisini güçlendiren 40 makro alanda 337.268 müşteriye tam 201 dilde 1,2 milyon çeviri teslim ettik.