İspanyolca Çeviri Hizmetleri

Ana dili İspanyolca olan çevirmenler tarafından sunulan ve gelişmiş teknoloji ile desteklenen profesyonel çeviri hizmetlerimiz, İspanyolca konuşan hedef kitlenizle güvenle bağlantı kurmanızı sağlar.

  • Ana Dilinde Çeviri Yapan 596.575 Dil Uzmanı
  • 201 Dil
  • 20 Yılı Aşan Uzmanlık
  • Yapay Zeka Destekli Yerelleştirme Teknolojisi
  • Kalite Güvence Süreçleri
  • Özel Proje Yöneticileri
Teslimattan sonra ödeyin Size güveniyoruz: Çeviriyi teslim aldıktan sonraki 5 gün içerisinde banka havalesi, kredi kartı veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

Çeviri Hizmetlerimiz

Ana dilinde çeviri yapan çevirmenlerimizin uzmanlığını yapay zeka destekli teknolojiyle birleştirerek kültürel açıdan uygun ve titizlikle yapılmış çeviriler sunuyoruz. Dil çevirisi hizmetlerimiz belge çevirisinden web sitesi yerelleştirmesine kadar uzanmakta ve özel gereksinimlerinize göre uyarlanmaktadır. Hedef kitleniz ister İspanyolca ister başka bir dil konuşuyor olsun, dil engelini aşmanızda ve küresel ölçekte başarıya ulaşmanızda size destek olmaya kararlıyız.

Büyük Ölçekli İspanyolca Yerelleştirme

Yapay zeka destekli teknoloji çözümlerimiz çeviri sürecinizi bir üst seviyeye taşıyarak küresel erişiminizi genişletmenize yardımcı olur. İleri teknoloji çeviri yönetim sistemi platformumuz TranslationOS sayesinde uzman dil bilimcilerimizin profillerine, finansal projeksiyonlar ve kalite performansı gibi temel performans göstergelerine gerçek zamanlı olarak erişebileceksiniz. İspanyolca dil uzmanlarımız gereksiz işleri ortadan kaldıran ve en önemli olana, yani çeviri kalitesine odaklanmayı sağlayan Matecat, Matesub ve Matedub gibi son teknoloji yapay zeka destekli araçlardan da yararlanmaktadır. Uyarlanabilir makine çevirisi teknolojimiz olan ModernMT ile bu araçlar en yüksek kalite ve verimlilik standartlarını sağlar. ModernMT, profesyonel İspanyolca dil uzmanlarımızın yaptığı düzeltilerden bilgi toplayarak ve belgenin bağlamını göz önünde bulundurarak kültürel açıdan uygun ve özenli çeviriler sunar.

Profesyonel İspanyolca Çevirmenlerimiz

Ana dili İspanyolca olan ve son derece yetenekli dil uzmanlarından oluşan ağımız, içeriklerinizdeki tüm potansiyeli ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir. Hem İspanyolca hem de kaynak dil hakkında derin bilgi sahibi olan dil uzmanlarımızın hukuk, finans, teknik ve tıp dâhil olmak üzere birçok farklı sektör ve alanda kapsamlı deneyimi mevcuttur. Peki projeniz için mümkün olan en iyi çevirmeni bulmanızı nasıl sağlayacağız? İşte T-Rank™ burada devreye giriyor. Gelişmiş teknolojimiz, içeriğiniz için en uygun İspanyolca çevirmenini seçmek ve sürekli olarak yüksek kaliteli çeviriler elde etmek için performans geçmişi, uzmanlık alanı ve belgenin tüm içeriği gibi diğer kriterler dâhil olmak üzere 30'dan fazla faktörü titizlikle analiz eder

İspanyolca Çeviri Fiyatları

Çeviri fiyatları; metnin uzunluğu ve karmaşıklığı, dil çifti ve gereken hizmet düzeyi gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. İstediğiniz teslim tarihi de çeviri ücretlerini etkileyebilir. Doğru bir fiyat teklifi alıp içeriğinizin çeviri maliyetini öğrenmek için anlık fiyat teklifi aracımızı kullanmanız veya bize e-posta yoluyla ulaşmanız yeterlidir.

İspanyolca Belge Çevirisi

Yüksek kaliteli belge çevirisi, farklı ülkelerdeki müşterileri ve paydaşlarıyla etkili bir şekilde iletişim kurması gereken şirketler için olmazsa olmazdır. Bu nedenle dil uzmanlarımız, ihtiyacınız olan özenli çevirileri size sunmaya ve çevrilmiş dosyalarınızı orijinaliyle aynı formatta size göndermeye hazırlar. İster basit bir Word belgesi ister JSON veya HTML gibi daha ayrıntılı bir dosya olsun, ekibimizin size olağanüstü sonuçlar sunacağına emin olabilirsiniz.

Başka sorunuz mu var? Yardım etmek için buradayız.

Ekibimiz, yerelleştirme ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaya hazır.

Bize ulaşın

Merhaba, ben Barbara.
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Barbara - Üst Düzey Müşteri Temsilcisi

Translated Hakkında


Translated, uluslararası bir dil hizmeti sağlayıcısıdır ve profesyonel çevirmenleri desteklemek amacıyla yapay zeka kullanımında öncüdür. Şirket, 1999 yılında dil uzmanı Isabelle Andrieu ve bilgisayar bilimci Marco Trombetti tarafından herkesin diğer insanlarla kendi dilinde anlaşabilmesini sağlama misyonuyla kuruldu.
Translated, misyonunu gerçekleştirmek için her zaman insan yaratıcılığının ve makine zekasının simbiyotik kombinasyonuna güvenir. Bu kombinasyon, en iyi performansa sahip özel MT motorlarından biri olan ModernMT ile birlikte ana dilinde çeviri yapan 596.575 deneyimli profesyonel çevirmenin oluşturduğu bir ağ formundadır.
En talepkâr müşterilerin bile küreselleşme stratejisini güçlendiren 40 makro alanda 337.268 müşteriye tam 201 dilde 1,2 milyon çeviri teslim ettik.