T-index 2018

T-Index מדרג מדינות בהתאם לפוטנציאל שלהן למכירות מקוונות. הוא מעריך את נתח השוק של כל מדינה ביחס למסחר האלקטרוני העולמי, בעזרת שילוב נתוני מספר משתמשי האינטרנט בכל מדינה עם ההוצאה המשוערת לנפש.

המחקר נערך על ידי Translated כדי להנחות לקוחות עסקיים בבחירת השווקים והשפות לפרויקטים של בינאום (Internationalization), ולעזור להם לקבל את ההחזר על ההשקעה (ROI) הטוב ביותר האפשרי.

תוצאות המחקר מומחשות בטבלה שלהלן, בעוד שהקריטריונים העומדים בבסיס המחקר מתוארים בסעיפים "השערות ושיטה" ו"מקורות".

כיצד לפרש את המחקר

T-Index פותח במטרה לסייע לחברות המעוניינות להתרחב באופן בינלאומי לבחור את שווקי היעד שלהן ולהחליט על שפות היעד המתאימות ביותר לתרגום האתרים שלהן.

בואו נראה דוגמה.

חברה המתמחה במכירת מוצרים של ספורט חורף, שבסיסה בבריטניה, והאתר שלה באנגלית. היא מעוניינת לתרגם אותו לשפה אירופית אחרת, על מנת להגיע ללקוחות חדשים באופן מקוון. לאחר עריכת מחקר שוק, מנהלת השיווק של החברה מסיקה כי קיימת סבירות גבוהה שהמוצרים שלהם יצליחו בגרמניה, בשוודיה ובנורווגיה. מתוך עיון ב-T-Index מתברר מהר מאוד שגרמניה, עם נתח שוק של 4.7%, היא השוק בעל הפוטנציאל הגבוה ביותר למכירות מקוונות, בהתחשב ב-73,825,582 משתמשי האינטרנט שלה, שלכל אחד מהם הוצאה שנתית ממוצעת של 24,003‏$. T-Index שימש אם כן גורם מכריע בבחירת גרמנית כשפה חדשה לאתר.

חדשות ותחזיות

ארצות הברית, עם ערך T-Index של 31.4%, הייתה המדינה בעלת הפוטנציאל הגבוה ביותר למכירות מקוונות בשנת 2018, עם למעלה מ-246 מיליון משתמשי אינטרנט והוצאה שנתית ממוצעת של 48,351‏$ לנפש.

ארצות הברית מובילה כיום בהפרש ניכר על פני סין, שמדורגת במקום השני עם 9.3%. את הפער של למעלה מ-21אחוזים בין המובילות שדורגו ניתן להסביר באמצעות ההבדל העצום בהוצאה הממוצעת בין משתמשי האינטרנט בצפון אמריקה (48,351‏$) לבין משתמשי האינטרנט בסין (4,814‏$), על אף שבסין יש כמעט פי שלושה יותר משתמשי אינטרנט מאשר בארה"ב, מה שהופך אותה למובילה העולמית מבחינת משתמשי אינטרנט.

על פי תחזית ה-T-Index לשנת 2021, סין תקטין במהירות את הפער בינה לבין ארצות הברית, עם נתח שוק של 13.7% בשנת 2021 לעומת 22.1% של ארצות הברית.

על מנת לחשב תחזית לפרק הזמן עד לשנת 2021, שרטטנו קו משוער מנקודות הנתונים של 2005 ו-2015 באמצעות רגרסיה לינארית פשוטה*. לפי התחזית ניתן לשער שתהיה מגמת צמיחה לינארית עבור כל המדינות.

יפן מדורגת במקום השלישי עם נתח שוק של 7.08%, ואחריה המדינות המובילות באירופה: גרמניה, בריטניה וצרפת במקומות הרביעי, החמישי והשישי, בהתאמה. גרמניה עברה את בריטניה, שמראה ירידה מ-4.9% ל-4.5% בהשוואה לשנה שעברה. גרמניה רשמה ירידה מ-4.7% ב-2017 ל-4.6% ב-2018. צרפת שומרת על המקום השישי עם ירידה קלה מ-3.4% ל-3.3%.

ברזיל מדורגת במקום השביעי עם נתח שוק של 2.6%. היא נמצאת 11 מקומות לפני המדינה הדרום-אמריקאית השנייה בדירוג – ארגנטינה, שמגיעה למקום ה-18 עם ערך T-Index של 0.88%. ארגנטינה צפויה להגדיל את נתח השוק שלה ב-50% עד 2021 (0.88% כעת לעומת 1.4% בשנת 2021) ובכך לתפוס את המקום ה-15. באשר לברזיל, היא צפויה לזנק למקום הרביעי עד 2021 עם נתח שוק משוער של 4.6%, ולעקוף את גרמניה, צרפת ובריטניה.

איטליה, קנדה, הודו ואוסטרליה סוגרות את העשירייה המובילה לשנת 2018 עם ערכי T-Index של 2.4%, 2.2%, 1.9% ו-1.7% בהתאמה. הודו דילגה מעל אוסטרליה, שעברה מהמקום העשירי למקום ה-11. רוסיה עברה מ-1.7% ל-1.6%, כשהיא שומרת על דירוגה במקום ה-14, אחרי דרום קוריאה וספרד. על פי התחזית שלנו, המבוססת על רגרסיה לינארית פשוטה, קנדה ואיטליה ינשרו מהעשירייה הראשונה בדירוג לשנת 2021, בעוד אוסטרליה צפויה לשמור על מקומה במקום העשירי. רוסיה צפויה לביצועים טובים במיוחד, ותקפוץ מהמקום ה-14 למקום החמישי עם נתח שוק של 3.4% בשנת 2021 (לעומת 1.6% ב-2018).

עשר המדינות המובילות במסחר אלקטרוני, תחזית עד לשנת 2021

הודו, המדינה השנייה בעולם מבחינת צפיפות אוכלוסין, מדורגת במקום העשירי בשנת 2018 עם T-Index של 1.9%. על פי התחזיות שלנו, היא אמורה להיות בעשירייה הראשונה בשנת 2021, ולתפוס את המקום התשיעי, לפני אוסטרליה, קנדה ואיטליה. ככל ששיעור החדירה של האינטרנט מטפס (צפוי להגיע ל-52% עד שנת 2021**), יותר ויותר אנשים בהודו גולשים באינטרנט בשפת האם שלהם. מספרם של האנשים בהודו הגולשים באינטרנט באנגלית צונח, ואנחנו צופים כי עד שנת 2021 הוא יהיה נמוך ממספר האנשים הגולשים באינטרנט בכל השפות האלו גם יחד: הינדית, מראטהית, בנגלית, טמילית וטלוגו.

המדינות הצפויות להציג את הצמיחה הגדולה ביותר בנתח השוק שלהן בין 2018 ל-2021 הן סין (‎+4.6 אחוזים), ברזיל (‎+1.8 אחוזים), רוסיה (‎+1.7 אחוזים), הודו (‎+0.8 אחוזים) וניגריה (‎+0.5 אחוזים), בעוד שהמדינות הצפויות להציג את הירידה הגדולה ביותר הן ארה"ב (‎-8.9 אחוזים), בריטניה (‎-2 אחוזים), גרמניה (‎-1.4 אחוזים), יפן (‎-1.2 אחוזים) ודרום קוריאה (‎-0.5 אחוזים).

המדינות בעלות הצמיחה המהירה ביותר בין 2018 ל-2021

אם נמיין את הדירוג לפי שפה, נראה בבירור כי על פי המחקר ניתן לצפות לגיוון לשוני רב יותר בעתיד ולשקיעה מהירה של השימוש בשפה האנגלית עד שנת 2021, עם עלייתן של מה שנחשבות כיום לשפות מיעוט. בשנת 2018 היה צורך בשתי שפות בלבד כדי להגיע ל-50% מכוח הקנייה המקוונת בעולם, ואילו בשנת 2021 יהיה צורך בשלוש (אנגלית 34.7%, סינית 13.9% וספרדית 8.4%). השפה הפורטוגזית צפויה לעבור את הגרמנית והצרפתית עם נתח שוק של 5%, וכך להפוך לשפה החמישית החשובה ביותר למכירות מקוונות עד שנת 2021, מיד אחרי יפנית.

*למידע נוסף, עיינו בוויקיפדיה.
** הדוח של Google ו-KPMG‏ 'Indian languages – Defining India’s Internet' (שפות הודיות – הגדרת רשת האינטרנט בהודו), אפריל 2017

השערות ושיטה

T-Index הוא כלי שנועד לסייע בקבלת החלטות בקרב חברות, שצריכות לבחור לאילו שווקים ושפות לעשות לוקליזציה של האתרים שלהן. הוא מספק סקירה כללית של פוטנציאל המכירות המקוון של כל מדינה.

T-Index 2018 משתמש בנתונים הסטטיסטיים האחרונים שסופקו על ידי מסד הנתונים של הבנק העולמי, כלומר נתונים לשנת 2016.

ערך T-Index מחושב על ידי הכפלת המספר הכולל של משתמשי האינטרנט בהוצאה השנתית המשוערת שלהם לנפש.

כדי לאמוד את ההוצאה השנתית לנפש של כל משתמש אינטרנט, השתמשנו במדד ה-HFCE (הוצאה של צריכה סופית במשקי הבית) מהבנק העולמי, שמיוצג בערך נוכחי של דולר אמריקאי. HFCE הוא שווי השוק של כל הסחורות והשירותים שנרכשו על ידי משקי הבית בכל מדינה. חשוב לדעת ששיטת החישוב ששימשה בגרסאות קודמות של T-Index לפני שנת 2016 הייתה מבוססת על תמ"ג במקום על HFCE. בשנת 2016 שינינו את שיטת החישוב כדי לתת סקירה ריאלית יותר של פוטנציאל ההוצאה האמיתי של משתמשי האינטרנט בכל מדינה. את הפרטים לגבי שיטת החישוב שלנו ניתן למצוא בהמשך.

כל מדינה סווגה לפי השפה הנפוצה ביותר המשמשת את האוכלוסייה המקומית לצורך גלישה ורכישות באינטרנט. מסיבות של מובהקות סטטיסטית, קיומן של מספר שפות באותה מדינה הובא בחשבון רק כאשר ערך ה-T-Index של אותה מדינה היה גבוה מ-0.1%. במקרה השני, הובאו בחשבון רק שפות שבהן נעשה שימוש באופן מקוון על בסיס יומיומי על ידי למעלה מ-15% מהאוכלוסייה, למעט במקרים שבהם שפות המיעוט שבהן מדובר (שנעשה בהן שימוש באופן מקוון על ידי פחות מ-15% מהאוכלוסייה) הן גם שפות לאומיות רשמיות. לדוגמה, במקרה של שווייץ, עם T-Index של 0.90%, בוצעה הערכה עבור שלושה שוקי שפות שונים: גרמנית, צרפתית ואיטלקית. שלוש השפות הללו משמשות את העם השווייצרי לגלישה ולביצוע רכישות באינטרנט על בסיס יומיומי. אמנם צרפתית וגרמנית משמשות יחדיו יותר מ-15% מהאוכלוסייה, ואילו איטלקית משמשת רק 7% ממשתמשי האינטרנט במדינה. אבל איטלקית היא שפה לאומית רשמית בשווייץ, ולכן נכללה ב-T-Index.

המחקר של T-Index כולל רק שפות המשמשות לגלישה באינטרנט. יש מספר שפות שכמעט אינן מיוצגות כיום באופן מקוון, ובחלקן אין משתמשים כלל. במדינות רבות, השפה שבה מדברת מרבית האוכלוסייה על בסיס יומיומי אינה קיימת באופן מקוון, למשל קנירואנדית ברואנדה. הסיבה היא לרוב שיעור חדירה נמוך של האינטרנט, מה שמונע מהמקומיים גישה לאינטרנט כדי ליצור תוכן בשפת האם שלהם. ברואנדה נאלצים אותם 18% מכלל האוכלוסייה שיש להם גישה לאינטרנט לגלוש באנגלית, מכיוון שאין כמעט בכלל תוכן שנוצר על ידי תושבי רואנדה ועבורם בשפתם הלאומית. זוהי הסיבה לכך שב-T-Index רואנדה נכללת בשוק השפה האנגלית.

שפות שיש להן גרסאות שונות בינלאומיות קובצו יחדיו. לדוגמה, אנגלית בריטית ואנגלית ארה"ב סווגו שתיהן כאנגלית.

ההערכה של טריטוריות תלויות (למשל פוארטו ריקו) נעשתה על פי המדינה השלטת בהן, בתנאי שהן דוברות את אותה שפה. אם הן אינן דוברות את אותה שפה, כמו במקרה של פוארטו ריקו וארצות הברית, הן מופיעות כרשומות נפרדות לפי שוק השפה שאליו הן משתייכות.

מחקר T-Index אינו כולל את כל המדינות. המדינות שנכללו במחקר הן המדינות שלגביהן היה ניתן למצוא נתונים על מספר משתמשי האינטרנט. ללא נתונים אלה, לא ניתן היה לבצע את ההערכה.

שיטת החישוב

ראשית, אספנו מידע על המספר הכולל של משתמשי האינטרנט, ה-HFCE וכמות האוכלוסייה בכל מדינה, ומתוך נתונים אלה קבענו הן את שיעור החדירה של האינטרנט* והן את ה-HFCE לנפש עבור כל מדינה. לאחר מכן ניתחנו את שיעור החדירה של האינטרנט בכל מדינה ואת חלוקת ההכנסות, כדי לקבוע את שיעור ה-HFCE שמשתמשי האינטרנט מוציאים באופן תיאורטי. לבסוף, כדי להשיג את הנתון "HFCE לנפש בקרב משתמשי האינטרנט", כלומר אומדן של ההוצאה השנתית שלהם, ביצענו את החישוב הבא: (סך כל האוכלוסייה במדינה x‏ HFCE של המדינה לנפש x האחוז מ-HFCE שמשתמשי האינטרנט מוציאים באופן תיאורטי) חלקי מספר משתמשי האינטרנט.

עבור מדינות שבהן לא היו זמינים נתונים על חלוקת ההכנסות, חישבנו את חלוקת ההכנסות הממוצעת בכל המדינות והשתמשנו באומדן זה.

על מנת לקבוע את היחס של ה-HFCE שמשתמשי האינטרנט מוציאים באופן תיאורטי, הנחנו שמשתמשי האינטרנט בכל מדינה שייכים לפלח האוכלוסייה העשיר ביותר במדינה. קבענו את ההנחה הזו בהתחשב בכך שברוב המדינות נדרשת רמת הכנסה מסוימת לרכישת מינוי לאינטרנט ולביצוע פעילויות של מסחר אלקטרוני.

*שיעור החדירה של האינטרנט הוא אחוז משתמשי האינטרנט במדינה מסוימת.

דוגמה

ביפן מספר משתמשי האינטרנט הוא 118,333,485 מתוך כלל האוכלוסייה המונה 126,994,551. שיעור החדירה של האינטרנט הוא אפוא 93.18%. בשנת 2016 עמד ה-HFCE לנפש ביפן על 21,703‏$. בעזרת חלוקת ההכנסות במדינה לפי חמישונים, הערכנו כי 93.18% מהאנשים העשירים ביותר ביפן הוציאו 96.7% מכלל ההוצאות של משקי הבית היפניים. כדי להשיג את הנתון "HFCE לנפש של משתמשי אינטרנט", עשינו חישוב פשוט:

(סך כל האוכלוסייה x‏ HFCE לנפש x ‏% מההוצאה של משתמשי האינטרנט) חלקי מספר משתמשי האינטרנט

מיושם ליפן: (126,994,551 x‏ 21,703 x‏ 96.7%) חלקי 118,333,485
ערך ה-HFCE לנפש של משתמשי האינטרנט ביפן הוא אפוא 22,522‏$.

כדי לקבל את הערך של T-Index, הכפלנו את מספר משתמשי האינטרנט ב-HFCE לנפש של משתמשי האינטרנט במדינה. במקרה של יפן: 118,333,485 x‏ 22,522‏$. לבסוף, כדי לקבל ערך באחוזים לכל מדינה, חילקנו את ערך ה-T-Index של כל מדינה בסכום של ערכי ה-T-Index של כל המדינות. וכך הגענו ל-T-Index של 7.08% עבור יפן.

מקורות

מספר משתמשי האינטרנט בכל מדינה נלקח מהדוח של איגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי (ITU) בנושא Percentage of individuals using the Internet (אחוז האנשים המשתמשים באינטרנט). ITU היא סוכנות באו"ם המתמחה בטכנולוגיות מידע ותקשורת. הנתונים הסטטיסטיים היו אומדנים לשנת 2016. כדי לשנות את המספרים באחוזים למספרים שלמים, שילבנו את הנתונים מדוח זה עם הנתונים מהדוח על כלל האוכלוסייה שהופק על ידי הבנק העולמי.

נתונים על ה-HFCE (הוצאה של צריכה סופית במשקי הבית) נלקחו מהבנק העולמי. הנתונים היו עדכניים לשנת 2016 ומוצגים בערך הנוכחי של דולר אמריקאי. חשוב לדעת שתנודות בשער החליפין (מטבעות לאומיים לעומת דולר אמריקאי) משפיעות על ערכי ה-HFCE המיוצגים בערך הנוכחי של דולר אמריקאי, וכתוצאה מכך על ערכי T-Index הנוכחיים והמשוערים. בחרנו להשתמש בערכי HFCE המיוצגים בערך הנוכחי של דולר אמריקאי במקום בערכי HFCE המיוצגים בערך הנוכחי של דולרים בינלאומיים תוך שימוש בשיעורי שווי כוח הקנייה (PPP), מכיוון שהמחקר שלנו מתמקד בהזדמנויות גלובליות למסחר אלקטרוני, וההערכה של הזדמנויות אלו נעשית בחלקה על בסיס תנודות שערי החליפין בין מדינות. את האומדן עבור מדינות או טריטוריות שה-HFCE שלהן לא צוין בדוח הנ"ל של הבנק העולמי ביצעה הסוכנות שלנו. הסוכנות שלנו ביצעה את אומדן נתוני ה-HFCE של 39 המדינות הבאות: אנדורה, בחריין, בוסניה-הרצגובינה, כף ורדה, איי קומורו, ג'יבוטי, אריתריאה, איי פארו, גרינלנד, איראן, עיראק, קזחסטן, קיריבטי, לסוטו, לוב, ליכטנשטיין, האיים המלדיביים, איי מרשל, מאוריטניה, מיקרונזיה, מונקו, מיאנמר, ניו זילנד, פנמה, פפואה גינאה החדשה, פוארטו ריקו, רואנדה, סמואה, סן מרינו, סאו טומה ופרינסיפה, איי שלמה, סווזילנד, סוריה, מזרח טימור, טונגה, טורקמניסטן, טובאלו, ונואטו וונצואלה.

כדי לקבוע אם הגישה לאינטרנט מוגבלת במדינה נתונה, בדקנו את הדירוג שמספק הארגון הלא-ממשלתי הבינלאומי Reporters Without Borders (עיתונאים ללא גבולות), ושאותו ניתן למצוא באתר האינטרנט הרשמי של הארגון.

חלוקת ההכנסות לפי חמישונים לקוחה מהנתונים הסטטיסטיים של קבוצת המחקר לפיתוח של הבנק העולמי. הנתונים מתייחסים לשנים שונות (טווח הנתונים של הבנק העולמי נע בין השנים 1992 עד 2014).

מפות T-Index

T-Index 2018

ה-T-Index הוא ערך באחוזים שבעזרתו ניתן להעריך את נתח השוק של כל מדינה ביחס למסחר האלקטרוני העולמי. ככל שה-T-Index גבוה יותר, כך פוטנציאל המכירות המקוונות במדינה נתונה יהיה גבוה יותר.


תחזית T-Index לשנת 2021


מפת החופש באינטרנט

במדינות מסוימות ייתכן שתרגום תוכן האתר לא יספיק כדי להפוך משתמשי אינטרנט מקומיים ללקוחות פוטנציאליים. המפה הבאה מציגה את המדינות שמטילות כיום מגבלות על הגישה לאינטרנט.


מקור: Reporters Without Borders


טבלת T-Index לשנת 2018

מיון לפי מדינה מיון לפי שפה מיון לפי אזור
<
מגמה* מדינות T-Index
2018
תחזית
ל-2021
משתמשי אינטרנט שיעור החדירה
של האינטרנט
הוצאה לנפש
(משתמשי אינטרנט)**
(!) גישה מוגבלת לאינטרנט
* החצים והמקף מצביעים על הביצועים המשוערים של המדינה בדירוג לשנת 2021
** הוצאה שנתית משוערת של כל משתמש אינטרנט
*** בריטניה מורכבת מארבע מדינות: אנגליה, סקוטלנד, ויילס וצפון אירלנד

להורדת נתונים לשנים 2013‏-2017
1 ארצות הברית 31.4% 22.1% 246,370,641 76.1% $48,351
אנגלית 31.9% 22.1% 246,370,641 76.1% $48,351
2 סין (!) 9.3% 13.7% 733,449,780 53.2% $4,814
סינית מפושטת(!) 9.3% 13.7% 733,449,780 53.2% $4,814
3 יפן 6.6% ‎5.3% 115,605,881 91.1% $20,740
יפנית 7.0% ‎5.3% 118,333,485 93.1% $22,709,05
4 גרמניה 4.6% 3.3% 73,825,582 89.6% $24,003
גרמנית 4.6% 3.3% 73,825,582 89.6% $24,003
5 בריטניה*** 4.5% 2.9% 562,171,477 94.7% $27,519
אנגלית 4.5% 2.9% 562,171,477 94.7% $27,519
לוקליזציה של אתר האינטרנט שלכם לארבעת השווקים האלה תיתן לכם גישה ל-50% מפוטנציאל המכירות המקוונות בעולם.
6 צרפת 3.3% 3.3% 57,245,333 85.6% $22,099
צרפתית 3.3% 3.3% 57,245,333 85.6% $22,099
7 ברזיל 2.6% 4.6% 126,398,299 60.0% $8,070
פורטוגזית 2.6% 4.6% 126,398,299 60.0% $8,070
8 איטליה 2.4% 2.3% 37,176,782 61.3% $25,036
איטלקית 2.4% 2.3% 37,176,782 61.3% $25,036
9 קנדה 2.2% 2.3% 32,580,120 89.8% $26,437
אנגלית 1.6% 1.7% 23,825,842 89.8% $26,437
צרפתית 0.63% 0.61% 8,754,278 89.8% $26,437
10 הודו 1.9% 1.6% 391,292,635 29.5% $1,845
אנגלית 0.9% 2.5% 195,646,318 29.5% $1,845
הינדי 0.3% 2.5% 78,258,527 29.5% $1,845
גוג'ראטית 0.095% 0.083% 19,564,632 29.5% $1,845
קאנאדה 0.095% 0.083% 19,564,632 29.5% $1,845
טמילית 0.095% 0.083% 19,564,632 29.5% $1,845
שפת טלוגו 0.095% 0.083% 19,564,632 29.5% $1,845
בנגלית 0.095% 0.083% 19,564,632 29.5% $1,845
מראטהית 0.095% 0.083% 19,564,632 29.5% $1,845
11 אוסטרליה 1.7% 2.4% 21,363,618 88.24% $31,612
אנגלית 1.7% 2.4% 21,363,618 88.24% $31,612
12 ספרד 1.7% 1.3% 37,447,560 80.5% $17,979
ספרדית 1.4% 1.1% 30,452,356 80.5% $17,979
קטלאנית 0.33% 0.25% 6,995,204 80.5% $17,979
13 קוריאה הדרומית 1.7% 1.3% 47,576,514 92.8% $14,130
קוריאנית 1.7% 1.3% 47,576,514 92.8% $14,130
14 רוסיה 1.6% 3.4% 105,499,857 73.0% $5,804
רוסית 1.6% 3.4% 105,499,857 73.0% $5,804
15 מקסיקו 1.6% 2.0% 75,937,568 59.5% $7,971
ספרדית 1.6% 2.0% 75,937,568 59.5% $7,971
16 טורקיה 1.1% 1.5% 46,395,501 58.3% $9,180
טורקית 1.1% 1.5% 46,395,501 58.3% $9,180
17 שווייץ 0.90% 0.93% 7,463,156 89.1% $45,991
גרמנית 0.20% 0.20% 5,247,345 89.1% $45,991
צרפתית 0.63% 0.63% 1,680,703 87.5% $47,399
איטלקית 0.064% 0.064% 535,108 87.5% $47,399
18 ארגנטינה 0.88% 1.4% 31,118,521 70.9% $10,676
ספרדית 0.88% 1.4% 31,118,521 70.9% $10,676
לוקליזציה של אתר האינטרנט שלכם ל-17 השווקים האלה תיתן לכם גישה ל-80% מפוטנציאל המכירות המקוונות בעולם.
19 הולנד 0.87% 0.51% 15,397,107 90.4% $21,369
הולנדית 0.87% 0.51% 15,397,107 90.4% $21,369
20 ונצואלה 0.80% 0.84% 18,940,907 60.0% $16,039.39
ספרדית 0.80% 0.84% 18,940,907 60.0% $16,039.39
21 אינדונזיה 0.75% 0.94% 66,244,991 25.3% $4,305
אינדונזית 0.75% 0.94% 66,244,991 25.3% $4,305
22 ערב הסעודית (!) 0.66% 0.87% 23,803,319 73.7% $10,451.44
ערבית (!) 0.66% 0.87% 23,803,319 73.7% $10,451.44
23 פולין 0.64% 0.74% 27,832,074 73.3% $8,703
פולנית 0.64% 0.74% 27,832,074 73.3% $8,703
24 בלגיה 0.59% 0.58% 9,803,946 86.5% $23,015
הולנדית 0.23% 0.58% 5,882,368 86.5% $23,015
צרפתית 0.35% 0.58% 3,921,579 86.5% $23,015
25 שוודיה 0.57% 0.51% 8,896,046 89.6% $24,445
שוודית 0.57% 0.51% 8,896,046 89.6% $24,445
26 הונג קונג 0.54% 0.51% 6,418,058 87.4% $31,764
סינית מסורתית 0.54% 0.51% 6,418,058 87.4% $31,764
27 אוסטריה 0.51% 0.44% 7,366,758 84.3% $26,254
גרמנית 0.51% 0.44% 7,366,758 84.3% $26,254
28 מצרים (!) 0.50% 0.61% 39,471,581 41.2% $4,781
ערבית (!) 0.50% 0.61% 39,471,581 41.2% $4,781
29 הפיליפינים 0.48% 0.70% 57,342,723 55.50% $3,188
אנגלית 0.048% 0.70% 51,608,451 55.50% $3,188
פיליפינית/טגלוג 0.43% 0.70% 5,734,272 55.50% $3,188
30 ניגריה 0.48% 1.3% 47,743,541 ‎25.6% $3,809
אנגלית 0.48% 1.3% 47,743,541 ‎25.6% $3,809
31 נורווגיה 0.44% 0.44% 5,093,187 97.3% $32,747
נורווגית 0.44% 0.44% 5,093,187 97.3% $32,747
32 ישראל 0.44% 0.56% 6,806,889 79.6% $24,485
עברית 0.44% 0.56% 6,806,889 79.6% $24,485
לוקליזציה של אתר האינטרנט שלכם ל-34 השווקים האלה תיתן לכם גישה ל-90% מפוטנציאל המכירות המקוונות בעולם.
33 איראן (!) 0.42% 0.66% 42,731,675 53.23% $3,721
פרסית (!) 0.42% 0.66% 42,731,675 53.2% $3,721
34 רפובליקת דרום אפריקה 0.42% 0.84% 30,248,355 54.0% $5,255
אנגלית 0.25% 0.84% 18,149,013 54.0% $5,255
אפריקנס 0.13% 0.84% 9,528,232 54.0% $5,255
זולו 0.02% 0.84% 31,512,418 54.0% $5,255
קוסה 0.01% 0.84% 1,058,692 54.0% $5,255
35 קולומביה 0.41% 0.77% 26,962,244 58.1% $5,548
ספרדית 0.41% 0.77% 26,962,244 58.1% $5,548
36 מלזיה 0.41% 0.53% 24,572,446 71.1% $6,283
מלאית 0.12% 0.53% 17,200,712 71.1% $6,283
אנגלית 0.28% 0.53% 7,371,734 71.1% $6,283
37 תאילנד 0.40% 0.47% 32,710,169 47.5% $4,593
תאילנדית 0.40% 0.47% 32,710,169 47.5% $4,593
38 דנמרק 0.38% 0.26% 5,554,451 96.9% $25,868
דנית 0.38% 0.26% 5,554,451 96.9% $25,868
39 צ'ילה 0.37% 0.53% 11,822,229 66.01% $11,967
ספרדית 0.37% 0.53% 11,822,229 66.01% $11,967
40 איחוד האמירויות הערביות 0.33% 0.49% 8,398,268 90.6% $14,913
ערבית 0.33% 0.49% 8,398,268 90.6% $14,913
41 פינלנד 0.33% 0.29% 4,819,381 87.7% $25,743
פינית 0.33% 0.29% 4,819,381 87.7% $25,743
42 יוון 0.31% 0.29% 7,445,118 69.09% $15,931
יוונית 0.31% 0.29% 7,445,118 69.09% $15,931
43 פורטוגל 0.31% 0.26% 7,271,183 70.4% $16,194
פורטוגזית 0.31% 0.26% 7,271,183 70.4% $16,194
44 סינגפור 0.28% 0.34% 4,541,899 81.0% $23,034
אנגלית 0.082% 0.34% 3,179,329 81.0% $23,034
סינית מפושטת 0.19% 0.34% 1,362,570 81.0% $23,034
45 ניו זילנד 0.27% 0.26% 4,152,074 88.47% $25,114
אנגלית 0.27% 0.26% 4,152,074 88.47% $25,114
46 וייטנאם (!) 0.27% 0.38% 43,974,618 46.5% $2,294
וייטנאמית (!) 0.27% 0.38% 43,974,618 46.5% $2,294
47 אירלנד 0.25% 0.18% 4,042,510 85.01% $23,413.25
אנגלית 0.24% 0.18% 3,961,660 85.01% $23,413.25
גאלית אירית 0.0049% 0.0035% 80,850 85.01% $23,413.25
48 פרו 0.25% 0.35% 14,444,387 45.46% $6,471
ספרדית 0.25% 0.35% 14,444,387 45.46% $6,471
49 רומניה 0.24% 0.27% 11,722,888 59.5% $7,728
רומנית 0.24% 0.27% 11,722,888 59.5% $7,728
50 הרפובליקה הצ'כית 0.21% 0.26% 8,081,131 76.48% $9,977
צ'כית 0.21% 0.26% 8,081,131 76.48% $9,977
51 פקיסטן 0.18% 0.23% 29,965,859 15.51% $2,324
אנגלית 0.16% 0.23% 26,969,273 15.51% $2,324
אורדו 0.018% 0.23% 2,996,586 15.51% $2,324
52 קזחסטן 0.17% 0.40% 13,272,586 74.5% $4,867
רוסית 0.11% 0.40% 9,290,810 74.5% $4,867
קזחית 0.05% 0.40% 3,981,776 74.5% $4,867
53 בנגלדש 0.15% 0.13% 29,738,660 18.2% $1,948
בנגלית 0.15% 0.13% 29,738,660 18.2% $1,948
54 הונגריה 0.15% 0.12% 7,778,595 79.2% $7,400
הונגרית 0.15% 0.12% 7,778,595 79.2% $7,400
55 פוארטו ריקו 0.15% 0.19% 2,736,117 80.3% $20,928
ספרדית 0.15% 0.19% 2,736,117 80.3% $20,928
56 עיראק 0.14% 0.17% 7,898,106 21.2% $6,702
ערבית 0.14% 0.17% 7,898,106 21.2% $6,702
57 מרוקו 0.13% 0.19% 20,555,783 58.2% $2,409
צרפתית 0.06% 0.19% 10,277,892 58.2% $2,409
ערבית 0.06% 0.19% 10,277,892 58.2% $2,409
58 אקוודור 0.13% 0.20% 8,857,768 54.06% $5,449
ספרדית 0.13% 0.20% 8,857,768 54.06% $5,449
59 אלג'יריה 0.13% 0.14% 8,720,150 42.9% $2,722
צרפתית 0.06% 0.14% 8,720,150 42.9% $2,722
ערבית 0.06% 0.14% 8,720,150 42.9% $2,722
60 כוויית 0.12% 0.14% 3,176,010 78.37% $14,641
ערבית 0.12% 0.14% 3,176,010 78.37% $14,641
61 סלובקיה 0.12% 0.12% 4,370,706 80.4% $10,260
סלובקית 0.12% 0.12% 4,370,706 80.4% $10,260
62 הרפובליקה הדומיניקנית 0.12% 0.15% 6,530,904 61.3% $6,721
ספרדית 0.12% 0.15% 6,530,904 61.3% $6,721
63 אוקראינה 0.11% 0.28% 23,618,438 52.4% $1,738
רוסית 0.06% 0.28% 14,171,063 52.4% $1,738
אוקראינית 0.04% 0.28% 9,447,375 52.4% $1,738
64 גואטמלה 0.11% 0.12% 5,722,610 34.5% $7,002
ספרדית 0.11% 0.12% 5,722,610 34.5% $7,002
65 קטאר 0.10% 0.13% 2,423,068 94.2% $15,913
ערבית 0.10% 0.13% 2,423,068 94.2% $15,913
66 לבנון 0.10% 0.14% 4,571,675 76.1% $8,209
ערבית 0.10% 0.14% 4,571,675 76.1% $8,209
67 סודן (!) 0.10% 0.14% 11,082,072 28.0% $3,320
ערבית (!) 0.10% 0.14% 11,082,072 28.0% $3,320
68 קניה 0.09% 0.17% 12,600,007 26.0% $2,670
אנגלית 0.09% 0.17% 12,600,007 26.0% $2,670
69 קוסטה ריקה 0.09% 0.10% 3,207,258 66.03% $10,234
ספרדית 0.09% 0.10% 3,207,258 66.03% $10,234
70 סרי לנקה 0.08% 0.15% 6,795,562 32.05% $4,558
סינהלית 0.08% 0.15% 6,795,562 32.05% $4,558
71 קובה (!) 0.08% 0.10% 4,449,238 37.3% $6,909
ספרדית (!) 0.08% 0.10% 4,449,238 37.3% $6,909
72 אורוגוואי 0.08% 0.13% 2,286,820 66.4% $13,405
ספרדית 0.08% 0.13% 2,286,820 66.4% $13,405
73 בולגריה 0.07% 0.088% 4,264,576 59.8% $6,194
בולגרית 0.07% 0.088% 4,264,576 59.8% $6,194
74 אוזבקיסטן (!) 0.07% 0.086% 14,901,632 46.7% $1,764
אוזבקית (!) 0.07% 0.086% 14,901,632 46.7% $1,764
75 קרואטיה 0.07% 0.070% 3,034,752 72.7% $8,580
קרואטית 0.07% 0.070% 3,034,752 72.7% $8,580
76 ירדן 0.07% 0.084% 5,890,965 62.3% $4,343
ערבית 0.07% 0.084% 5,890,965 62.3% $4,343
77 ליטא 0.07% 0.071% 2,133,390 74.3% $11,610
ליטאית 0.07% 0.071% 2,133,390 74.3% $11,610
78 פנמה 0.06% 0.091% 2,178,424 54.0% $11,265
ספרדית 0.06% 0.091% 2,178,424 54.0% $11,265
79 אנגולה 0.06% 0.11% 3,745,750 13.0% $6,269
פורטוגזית 0.06% 0.11% 3,745,750 13.0% $6,269
80 גאנה 0.06% 0.051% 9,779,273 34.6% $2,359
אנגלית 0.06% 0.051% 9,779,273 34.6% $2,359
81 סרביה 0.06% 0.074% 4,733,311 67.06% $4,848
סרבית 0.06% 0.074% 4,733,311 67.06% $4,848
82 סוריה (!) 0.06% 0.11% 5,873,785 31.8% $3,867
ערבית (!) 0.06% 0.11% 5,873,785 31.8% $3,867
83 בלארוס 0.06% 0.10% 6,553,845 71.1% $3,252
רוסית 0.056% 0.10% 6,553,845 71.1% $3,252
בלארוסית 0.0017% 0.10% 202,696 71.1% $3,252
84 תוניסיה 0.06% 0.092% 5,656,011 49.6% $3,879
צרפתית 0.02% 0.092% 2,828,006 49.6% $3,879
ערבית 0.02% 0.092% 2,828,006 49.6% $3,879
85 סלובניה 0.05% 0.051% 1,559,107 75.5% $13,363
סלובנית 0.05% 0.051% 1,559,107 75.5% $13,363
86 אזרבייג'ן (!) 0.05% 0.12% 7,630,609 78.2% $2,594
אזרבייג'אנית (!) 0.05% 0.12% 7,630,609 78.2% $2,594
87 עומאן 0.05% 0.097% 3,094,236 69.9% $6,291
ערבית 0.05% 0.097% 3,094,236 69.9% $6,291
88 לוקסמבורג 0.05% 0.041% 571,189 98.1% $30,852
גרמנית 0.05% 0.041% 571,189 98.1% $30,852
89 בוליביה 0.05% 0.071% 4,322,489 39.7% $3,985
ספרדית 0.05% 0.071% 4,322,489 39.7% $3,985
90 מיאנמר (בורמה) 0.04% 0.042% 13,258,325 25.08% $1,256
בורמזית 0.04% 0.042% 13,258,325 25.08% $1,256
91 לטביה 0.04% 0.041% 1,564,494 79.8% $10,134
לטבית 0.04% 0.041% 1,564,494 79.8% $10,134
92 אתיופיה 0.04% 0.022% 15,739,371 15.3% $985
אמהרית 0.04% 0.022% 15,739,371 15.3% $985
93 פרגוואי 0.04% 0.068% 3,453,446 51.3% $4,460
ספרדית 0.04% 0.068% 3,453,446 51.3% $4,460
94 טרינידד וטובגו 0.04% 0.057% 1,000,517 73.3% $14,657
אנגלית 0.04% 0.057% 1,000,517 73.3% $14,657
95 בחריין 0.04% 0.057% 1,396,668 98.0% $10,307
ערבית 0.04% 0.057% 1,396,668 98.0% $10,307
96 חוף השנהב 0.03% 0.031% 6,286,527 26.5% $2,104
צרפתית 0.03% 0.031% 6,286,527 26.5% $2,104
97 קמרון 0.03% 0.032% 5,859,797 25.0% $2,205
צרפתית 0.03% 0.032% 5,859,797 25.0% $2,205
98 קפריסין 0.03% 0.037% 888,125 75.9% $14,022
יוונית 0.03% 0.037% 888,125 75.9% $14,022
99 אל סלבדור 0.03% 0.057% 1,839,969 29.0% $6,395.26
ספרדית 0.03% 0.057% 1,839,969 29.0% $6,395.26
100 אסטוניה 0.03% 0.028% 1,147,895 87.2% $10,238
אסטונית 0.03% 0.028% 1,147,895 87.2% $10,238
101 מקאו 0.03% 0.036% 499,773 81.6% $22,474
סינית מסורתית 0.03% 0.036% 499,773 81.6% $22,474
102 הונדורס 0.03% 0.036% 2,733,860 30.0% $4,028
ספרדית 0.03% 0.036% 2,733,860 30.0% $4,028
103 בוסניה והרצגובינה 0.03% 0.036% 1,925,105 65.1% $5,278
בוסנית 0.03% 0.036% 1,925,105 65.1% $5,278
104 תימן (!) 0.03% 0.072% 6,780,200 24.5% $1,481
ערבית (!) 0.03% 0.072% 6,780,200 24.5% $1,481
105 הגדה המערבית ועזה 0.03% 0.036% 2,753,697 57.4% $3,615
ערבית 0.03% 0.036% 2,753,697 57.4% $3,615
106 איסלנד 0.03% 0.000001% 329,535 98.2% $30,186
איסלנדית 0.03% 0.000001% 329,535 98.2% $30,186
107 טורקמניסטן (!) 0.03% 0.033% 1,018,692 17.9% $9,505
טורקמנית (!) 0.03% 0.033% 1,018,692 17.9% $9,505
108 אוגנדה 0.02% 0.041% 9,077,567 21.88% $1,026
אנגלית 0.02% 0.041% 9,077,567 21.88% $1,026
109 לוב (!) 0.02% 0.036% 1,275,642 20.2% $6,981
ערבית (!) 0.02% 0.036% 1,275,642 20.2% $6,981
110 טנזניה 0.02% 0.015% 7,224,386 13.0% $1,213
סוואהילי 0.02% 0.015% 7,224,386 13.0% $1,213
111 ג'מייקה 0.02% 0.028% 1,296,610 45.0% $6,420
אנגלית 0.02% 0.028% 1,296,610 45.0% $6,420
112 קמבודיה 0.014% 0.014% 5,107,008 32.4% $1,602
שפת חמר 0.014% 0.014% 5,107,008 32.4% $1,602
113 אלבניה 0.02% 0.034% 1,908,581 66.3% $4,115
אלבנית 0.02% 0.034% 1,908,581 66.3% $4,115
114 גאורגיה 0.02% 0.038% 2,157,566 58.01% $3,547
גאורגית 0.02% 0.038% 2,157,566 58.01% $3,547
115 נפאל 0.02% 0.025% 5,706,708 19.6% $1,280
נפאלית 0.02% 0.025% 5,706,708 19.6% $1,280
116 איי בהאמה 0.015% 0.016% 312,986 80.0% $22,770
אנגלית 0.015% 0.016% 312,986 80.0% $22,770
117 זמביה 0.02% 0.037% 4,232,464 25.5% $1,679
אנגלית 0.02% 0.037% 4,232,464 25.5% $1,679
118 ארמניה 0.02% 0.031% 1,959,627 67.0% $3,466
ארמנית 0.02% 0.031% 1,959,627 67.0% $3,466
119 זימבבואה 0.02% 0.023% 3,733,964 23.1% $1,813
אנגלית 0.02% 0.023% 3,733,964 23.1% $1,813
120 מאוריציוס 0.017% 0.024% 659,407 52.1% $10,192
אנגלית 0.017% 0.024% 659,407 52.1% $10,192
121 מקדוניה 0.02% 0.020% 1,501,798 72.1% $4,289
מקדונית 0.02% 0.020% 1,501,798 72.1% $4,289
122 נמיביה 0.014% 0.020% 769,455 31.03% $8,263
אנגלית 0.014% 0.020% 769,455 31.03% $8,263
123 בוטסואנה 0.02% 0.019% 885,702 39.3% $6,838
אנגלית 0.02% 0.019% 885,702 39.3% $6,838
124 סנגל 0.02% 0.018% 3,954,620 ‎25.6% $1,461
צרפתית 0.02% 0.018% 3,954,620 ‎25.6% $1,461
125 ניקרגואה 0.01% 0.020% 1,511,037 24.5% $3,555
ספרדית 0.01% 0.020% 1,511,037 24.5% $3,555
126 לאוס (!) 0.01% 0.013% 1,478,052 21.8% $3,358
לאית (!) 0.01% 0.013% 1,478,052 21.8% $3,358
‎127 מולדובה 0.01% 0.019% 2,521,887 71.0% $1,950
רומנית 0.01% 0.019% 2,521,887 71.0% $1,950
128 מלטה 0.01% 0.013% 351,945 77.2% $13,902
מלטזית 0.01% 0.013% 351,945 77.2% $13,902
129 הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו 0.01% 0.0080% 4,889,515 6.2% $889
צרפתית 0.01% 0.0080% 4,889,515 6.2% $889
130 גאבון 0.01% 0.0075% 951,287 48.02% $4,500
צרפתית 0.01% 0.0075% 951,287 48.02% $4,500
131 אפגניסטן 0.01% 0.012% 3,673,539 10.6% $1,091
פרסית 0.01% 0.012% 3,673,539 10.6% $1,091
‎132 רואנדה 0.01% 0.010% 2,383,502 ‎20.0% $1,569
אנגלית 0.01% 0.010% 2,383,502 ‎20.0% $1,569
‎133 ברבדוס 0.01% 0.0063% 226,714 79.5% $15,532
אנגלית 0.01% 0.0063% 226,714 79.5% $15,532
‎134 מוזמביק 0.01% 0.0088% 5,050,924 17.5% $696
פורטוגזית 0.01% 0.0088% 5,050,924 17.5% $696
‎135 פפואה גינאה החדשה 0.0029% 0.0074% 776,159 9.6% $4,246
אנגלית 0.0029% 0.0074% 776,159 9.6% $4,246
136 קירגיזסטן 0.01% 0.012% 2,097,428 34.5% $1,424
רוסית 0.01% 0.012% 2,097,428 34.5% $1,424
137 מונטנגרו 0.01% 0.0097% 434,865 69.8% $6,587
סרבית 0.01% 0.0097% 434,865 69.8% $6,587
‎138 האיטי 0.01% 0.0084% 1,326,629 12.2% $2,088
צרפתית 0.01% 0.0084% 1,326,629 12.2% $2,088
139 גינאה המשוונית (!) 0.01% 0.0078% 290,470 23.7% $9,301
ספרדית (!) 0.01% 0.0078% 290,470 23.7% $9,301
140 מאלי 0.01% 0.0055% 1,999,226 11.1% $1,334
צרפתית 0.01% 0.0055% 1,999,226 11.1% $1,334
141 מונגוליה 0.01% 0.014% 674,202 22.2% $3,764
מונגולית 0.01% 0.014% 674,202 22.2% $3,764
142 ברוניי דארוסלאם 0.01% 0.0071% 380,876 90.0% $6,124
מלאית 0.01% 0.0071% 380,876 90.0% $6,124
‎143 טג'יקיסטן 0.01% 0.013% 1,788,044 20.4% $1,236
רוסית 0.01% 0.013% 1,788,044 20.4% $1,236
144 פיג'י 0.01% 0.0086% 418,013 46.5% $5,122
אנגלית 0.01% 0.0086% 418,013 46.5% $5,122
145 האיים המלדיביים 0.01% 0.0062% 252,761 59.0% $8,185
דיבהי 0.01% 0.0062% 252,761 59.0% $8,185
‎146 בורקינה פאסו 0.0045% 0.0066% 2,603,042 ‎13.9% $792
צרפתית 0.0045% 0.0066% 2,603,042 ‎13.9% $792
147 מונקו 0.01% 0.0036% 36,655 95.2% $53,462
צרפתית 0.01% 0.0036% 36,655 95.2% $53,462
‎148 בנין 0.01% 0.0038% 1,303,589 11.9% $1,473
צרפתית 0.01% 0.0038% 1,303,589 11.9% $1,473
‎149 ליכטנשטיין 0.0047% 0.0044% 36,947 98.0% $51,181
גרמנית 0.0047% 0.0044% 36,947 98.0% $51,181
150 סווזילנד 0.0043% 0.0096% 383,723 28.5% $4,715
אנגלית 0.0043% 0.0096% 383,723 28.5% $4,715
151 גינאה 0.0016% 0.0015% 11,214,801 9.8% $1,303.43
צרפתית 0.0016% 0.0015% 11,214,801 9.8% $1,303.43
152 אנדורה 0.0036% 0.0025% 75,681 97.9% $19,814
קטלאנית 0.0036% 0.0025% 75,681 97.9% $19,814
153 גיאנה 0.0048% 0.0079% 275,760 35.6% $5,226
אנגלית 0.0048% 0.0079% 275,760 35.6% $5,226
154 איי פארו 0.0032% 0.0023% 46,715 95.1% $25,375
פארואזית 0.0032% 0.0023% 46,715 95.1% $25,375
155 לסוטו 0.0023% 0.0022% 602,965 27.3% $1,934
אנגלית 0.0023% 0.0022% 602,965 27.3% $1,934
156 טוגו 0.0017% 0.0022% 860,281 11.3% $1,236
צרפתית 0.0017% 0.0022% 860,281 11.3% $1,236
‎157 בליז 0.0026% 0.0026% 163,588 44.5% $6,417
אנגלית 0.0026% 0.0026% 163,588 44.5% $6,417
158 מאוריטניה 0.0021% 0.0029% 774,183 18.0% $1,273
צרפתית 0.0021% 0.0029% 774,183 18.0% $1,273
159 קונגו 0.0033% 0.0047% 416,217 8.1% $2,318
צרפתית 0.0033% 0.0047% 416,217 8.1% $2,318
160 צ'אד 0.0014% 0.0024% 722,627 5.0% $1,284.39
צרפתית 0.0014% 0.0024% 722,627 5.0% $1,284.39
161 גרינלנד 0.0023% 0.00047% 38,487 68.5% $23,898
אינוקטיטוט, גרינלנדית 0.0023% 0.00047% 38,487 68.5% $23,898
‎162 סיירה לאון 0.00063% 0.00078% 870,532 11.7% $1,040
אנגלית 0.00063% 0.00078% 870,532 11.7% $1,040
‎163 מדגסקר 0.0024% 0.0034% 1,172,533 4.7% $769
צרפתית 0.0024% 0.0034% 1,172,533 4.7% $769
164 כף ורדה 0.0021% 0.0040% 271,507 50.3% $3,160
פורטוגזית 0.0021% 0.0040% 271,507 50.3% $3,160
165 סנט לוסיה 0.0021% 0.0022% 83,186 46.7% $10,289
אנגלית 0.0021% 0.0022% 83,186 46.7% $10,289
‎166 סורינאם 0.0033% 0.0084% 253,499 45.4% $3,364
הולנדית 0.0033% 0.0084% 253,499 45.4% $3,364
167 אנטיגואה וברבודה 0.0018% 0.0018% 73,703 73.0% $11,016
אנגלית 0.0018% 0.0018% 73,703 73.0% $11,016
168 בהוטאן 0.0021% 0.0030% 333,226 41.7% $2,324
אנגלית 0.0021% 0.0030% 333,226 41.7% $2,324
‎169 גרנדה 0.0018% 0.0016% 59,947 55.8% $12,242
אנגלית 0.0018% 0.0016% 59,947 55.8% $12,242
170 סן מרינו 0.0017% 0.00098% 17,498 52.6% $35,015
איטלקית 0.0017% 0.00098% 17,498 52.6% $35,015
‎171 איי סיישל 0.0016% 0.0016% 53,502 56.5% $10,984
אנגלית0.0016% 0.0016% 53,502 56.5% $10,984
‎172 סנט קיטס ונוויס 0.0013% 0.0014% 42,113 76.8% $12,195
אנגלית 0.0013% 0.0014% 42,113 76.8% $12,195
‎173 ליבריה 0.00087% 0.0012% 337,732 7.3% $1,414
אנגלית 0.00087% 0.0012% 337,732 7.3% $1,414
174 סנט וינסנט והגרנדינים 0.0012% 0.0020% 60,929 55.5% $7,793
אנגלית 0.0012% 0.0020% 60,929 55.5% $7,793
175 ניגריה 0.48% 1.3% 47,743,541 ‎25.6% $3,809
צרפתית 0.00061% 0.00093% 893,073 4.3% $525
176 מזרח טימור 0.00085% 0.00059% 320,339 25.2% $1,460
אנגלית 0.00085% 0.00059% 320,339 25.2% $1,460
‎177 גמביה 0.0011% 0.0013% 377,123 18.5% $1,092
אנגלית 0.0011% 0.0013% 377,123 18.5% $1,092
‎178 סומליה (!) 0.00087% 0.00098% 269,178 ‎1.8% $1,443
סומלית (!) 0.00087% 0.00098% 269,178 ‎1.8% $1,443
179 דומיניקה 0.00093% 0.00084% 49,296 67.0% $7,729
אנגלית 0.00093% 0.00084% 49,296 67.0% $7,729
180 ג'יבוטי (!) 0.0011% 0.0015% 123,728 13.3% $2,598
סומלית (!) 0.0011% 0.0015% 123,728 13.3% $2,598
181 בורונדי (!) 0.00076% 0.00060% 544,097 5.1% $535
צרפתית (!) 0.00076% 0.00060% 544,097 5.1% $535
182 סמואה 0.00083% 0.0012% 57,386 29.4% $5,013
אנגלית 0.00083% 0.0012% 57,386 29.4% $5,013
183 ונואטו 0.00068% 0.00080% 64,896 24.0% $4,016
אנגלית 0.00068% 0.00080% 64,896 24.0% $4,016
184 איי שלמה 0.00061% 0.00093% 65,936 11.0% $3,325
אנגלית 0.00061% 0.00093% 65,936 11.0% $3,325
185 הרפובליקה המרכז-אפריקאית 0.00060% 0.00098% 183,785 4.0% $1,121
צרפתית 0.00060% 0.00098% 183,785 4.0% $1,121
186 מלאווי 0.0035% 0.0035% 1,738,600 9.6% $106
אנגלית 0.0035% 0.0035% 1,738,600 9.6% $106
187 טונגה 0.00056% 0.0011% 42,795 39.9% $4,300
אנגלית 0.00056% 0.0011% 42,795 39.9% $4,300
188 מיקרונזיה 0.00036% 0.00041% 34,996 33.3% $4,507
אנגלית 0.00036% 0.00041% 34,996 33.3% $4,507
189 איי קומורו 0.00028% 0.00050% 63,171 7.9% $1,918
צרפתית 0.00028% 0.00050% 63,171 7.9% $1,918
190 גינאה ביסאו 0.00024% 0.00029% 68,270 3.7% $1,603
פורטוגזית 0.00024% 0.00029% 68,270 3.7% $1,603
191 סאו טומה ופרינסיפה 0.00029% 0.00035% 55,975 29.4% $1,883
פורטוגזית 0.00029% 0.00035% 55,975 29.4% $1,883
192 איי מרשל 0.00017% 0.00021% 15,808 29.7% $4,736
אנגלית 0.00017% 0.00021% 15,808 29.7% $4,736
193 אריתריאה (!) 0.00016% 0.00048% 69,843 1.1% $851
אנגלית (!) 0.00016% 0.00048% 69,843 1.1% $851
194 קיריבטי 0.00010% 0.00013% 15,672 13.7% $2,272
אנגלית 0.00010% 0.00013% 15,672 13.7% $2,272
195 טובאלו 0.000036% 0.000018% 5,106 46.0% $4,122
אנגלית 0.000036% 0.000018% 5,106 46.0% $4,122
< </td>
מגמה* שפות T-Index
2017
תחזית
ל-2021
משתמשי אינטרנט
שיעור החדירה של האינטרנט
הוצאה לנפש
(משתמשי אינטרנט)**
(!)גישה מוגבלת לאינטרנט
* החצים והמקף מצביעים על הביצועים המשוערים של המדינה בדירוג לשנת 2021
** הוצאה שנתית משוערת של כל משתמש אינטרנט
*** בריטניה מורכבת מארבע מדינות: אנגליה, סקוטלנד, ויילס וצפון אירלנד

להורדת הנתונים בתבנית CSV
1 אנגלית 42.5% 34.7% 754,600,960 41.7% $20,920
ארצות הברית 31.4% 22.1% 246,370,641 76.1% $48,351
בריטניה 4.5% 2.9% 562,171,477 94.7% $27,519
אוסטרליה ‎1.8% 2.4% 21,363,618 88.24% $31,612
קנדה 1.7% 1.7% 23,825,842 89.8% $26,437
הודו (**) 1.0% 2.5% 195,646,318 29.5% $1,845
ניגריה ‎0.5% 1.3% 47,743,541 ‎25.6% $3,809
הפיליפינים 0.05% 0.70% 51,608,451 55.50% $3,188
רפובליקת דרום אפריקה 0.3% 0.84% 18,149,013 54.0% $5,255
ניו זילנד 0.3% 0.26% 4,152,074 88.47% $25,114
אירלנד 0.2% 0.18% 3,961,660 85.01% $23,413.25
סינגפור 0.1% 0.34% 4,541,899 81.0% $23,034
פקיסטן 0.2% 0.23% 29,965,859 15.51% $2,324
מלזיה 0.3% 0.53% 24,572,446 71.1% $6,283
קניה 0.1% 0.17% 12,600,007 26.0% $2,670
טרינידד וטובגו 0.04% 0.057% 1,000,517 73.3% $14,657
גאנה 0.1% 0.051% 9,779,273 34.6% $2,359
אוגנדה 0.02% 0.041% 9,077,567 21.88% $1,026
ג'מייקה 0.02% 0.028% 1,296,610 45.0% $6,420
זמביה 0.02% 0.037% 4,232,464 25.5% $1,679
מאוריציוס 0.017% 0.024% 659,407 52.1% $10,192
איי בהאמה 0.015% 0.016% 312,986 80.0% $22,770
זימבבואה 0.02% 0.023% 3,733,964 23.1% $1,813
נמיביה 0.014% 0.020% 769,455 31.03% $8,263
בוטסואנה 0.02% 0.019% 885,702 39.3% $6,838
ברבדוס 0.01% 0.0063% 226,714 79.5% $15,532
רואנדה 0.01% 0.010% 2,383,502 ‎20.0% $1,569
פיג'י 0.01% 0.0086% 418,013 46.5% $5,122
גיאנה 0.0048% 0.0079% 275,760 35.6% $5,226
סווזילנד 0.0043% 0.0096% 383,723 28.5% $4,715
מלאווי 0.0035% 0.0035% 1,738,600 9.6% $106
פפואה גינאה החדשה 0.0029% 0.0074% 776,159 9.6% $4,246
בליז 0.0026% 0.0026% 163,588 44.5% $6,417
לסוטו 0.0023% 0.0022% 602,965 27.3% $1,934
סנט לוסיה 0.0021% 0.0022% 83,186 46.7% $10,289
בהוטאן 0.0021% 0.0030% 333,226 41.7% $2,324
גרנדה 0.0018% 0.0016% 59,947 55.8% $12,242
אנטיגואה וברבודה 0.0018% 0.0018% 73,703 73.0% $11,016
איי סיישל 0.0016% 0.0016% 53,502 56.5% $10,984
סנט קיטס ונביס 0.0013% 0.0014% 42,113 76.8% $12,195
סנט וינסנט והגרנדינים 0.0012% 0.0020% 60,929 55.5% $7,793
גמביה 0.0011% 0.0013% 377,123 18.5% $1,092
דומיניקה 0.11% 0.15% 5,708,494 54.2% $6,903
ליבריה 0.00087% 0.0012% 337,732 7.3% $1,414
מזרח טימור 0.00085% 0.00059% 320,339 25.2% $1,460
סמואה 0.00083% 0.0012% 57,386 29.4% $5,013
ונואטו 0.00068% 0.00080% 64,896 24.0% $4,016
סיירה לאון 0.00063% 0.00078% 870,532 11.7% $1,040
איי שלמה 0.00061% 0.00093% 65,936 11.0% $3,325
טונגה 0.00056% 0.0011% 42,795 39.9% $4,300
מיקרונזיה 0.00036% 0.00041% 34,996 33.3% $4,507
איי מרשל (ארצות הברית) 0.00017% 0.00021% 15,808 29.7% $4,736
אריתריאה (!) 0.00016% 0.00048% 69,843 1.1% $851
קיריבטי 0.00010% 0.00013% 15,672 13.7% $2,272
טובאלו 0.000036% 0.000018% 5,106 46.0% $4,122
2 סינית מפושטת(!) 9.3% 13.7% 733,449,780 53.2% $4,814
סין (!) 9.3% 13.7% 733,449,780 53.2% $4,814
סינגפור 0.19% 0.34% 1,362,570 81.0% $23,034
תרגום אתר לשתי שפות אלה מאפשר לכם להגיע ל-50% מכוח הקנייה המקוון ברחבי העולם.
3 ספרדית 6.8% 8.4% 248,254,476 55.7% $9,967
מקסיקו 1.6% 2.0% 75,937,568 59.5% $7,971
ספרד 1.4% 1.1% 30,452,356 80.5% $17,979
ארגנטינה 0.88% 1.4% 31,118,521 70.9% $10,676
ונצואלה 0.80% 0.84% 18,940,907 60.0% $16,039.39
קולומביה 0.41% 0.77% 26,962,244 58.1% $5,548
צ'ילה 0.37% 0.53% 11,822,229 66.01% $11,967
פרו 0.25% 0.35% 14,444,387 45.46% $6,471
פוארטו ריקו (ארה"ב) 0.15% 0.19% 2,736,117 80.3% $20,928
אקוודור 0.13% 0.20% 8,857,768 54.06% $5,449
הרפובליקה הדומיניקנית 0.12% 0.15% 6,530,904 61.3% $6,721
גואטמלה 0.11% 0.12% 5,722,610 34.5% $7,002
קובה (!) 0.08% 0.10% 4,449,238 37.3% $6,909
אורוגוואי 0.08% 0.13% 2,286,820 66.4% $13,405
קוסטה ריקה 0.09% 0.10% 3,207,258 66.03% $10,234
פנמה 0.06% 0.091% 2,178,424 54.0% $11,265
בוליביה 0.05% 0.071% 4,322,489 39.7% $3,985
פרגוואי 0.04% 0.068% 3,453,446 51.3% $4,460
אל סלבדור 0.03% 0.057% 1,839,969 29.0% $6,395.26
הונדורס 0.03% 0.036% 2,733,860 30.0% $4,028
ניקרגואה 0.01% 0.020% 1,511,037 24.5% $3,555
גינאה המשוונית (!) 0.01% 0.0078% 290,470 23.7% $9,301
4 יפנית 7.0% ‎5.3% 118,333,485 93.1% $22,709,05
יפן 7.0% ‎5.3% 118,333,485 93.1% $22,709,05
5 גרמנית 5.9% 4.5% 84,477,535 87.3% $25,650
גרמניה 4.6% 3.3% 73,825,582 89.6% $24,003
שווייץ 0.20% 0.20% 5,247,345 89.1% $45,991
אוסטריה 0.51% 0.44% 7,366,758 84.3% $26,254
לוקסמבורג 0.05% 0.041% 571,189 98.1% $30,852
ליכטנשטיין 0.0047% 0.0044% 36,947 98.0% $51,181
6 צרפתית (!) 4.8% 4.7% 117,371,120 27.5% $14,922
צרפת 3.3% 3.3% 57,245,333 85.6% $22,099
קנדה 0.63% 0.61% 8,754,278 89.8% $26,437
בלגיה 0.35% 0.58% 3,921,579 86.5% $23,015
שווייץ 0.63% 0.63% 1,680,703 87.5% $47,399
מרוקו 0.06% 0.19% 10,277,892 58.2% $2,409
אלג'יריה 0.06% 0.14% 8,720,150 42.9% $2,722
קמרון 0.03% 0.032% 5,859,797 25.0% $2,205
תוניסיה 0.02% 0.092% 2,828,006 49.6% $3,879
חוף השנהב 0.03% 0.031% 6,286,527 26.5% $2,104
סנגל 0.02% 0.018% 3,954,620 ‎25.6% $1,461
האיטי 0.01% 0.0084% 1,326,629 12.2% $2,088
גאבון 0.01% 0.0075% 951,287 48.02% $4,500
הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו 0.01% 0.0080% 4,889,515 6.2% $889
מאלי 0.01% 0.0055% 1,999,226 11.1% $1,334
מונקו 0.01% 0.0036% 36,655 95.2% $53,462
בורקינה פאסו 0.0045% 0.0066% 2,603,042 ‎13.9% $792
קונגו 0.0033% 0.0047% 416,217 8.1% $2,318
בנין 0.01% 0.0038% 1,303,589 11.9% $1,473
מדגסקר 0.0024% 0.0034% 1,172,533 4.7% $769
מאוריטניה 0.0021% 0.0029% 774,183 18.0% $1,273
טוגו 0.0017% 0.0022% 860,281 11.3% $1,236
גינאה 0.0016% 0.0015% 11,214,801 9.8% $1,303.43
צ'אד 0.0014% 0.0024% 722,627 5.0% $1,284.39
בורונדי (!) 0.00076% 0.00060% 544,097 5.1% $535
ניגריה 0.00061% 0.00093% 893,073 4.3% $525
הרפובליקה המרכז-אפריקאית 0.00060% 0.00098% 183,785 4.0% $1,121
איי קומורו 0.00028% 0.00050% 63,171 7.9% $1,918
7 פורטוגזית 3.2% 5.0% 135,864,157 49.6% $8,479
ברזיל 2.6% 4.6% 126,398,299 60.0% $8,070
פורטוגל 0.31% 0.26% 7,271,183 70.4% $16,194
אנגולה 0.06% 0.11% 3,745,750 13.0% $6,269
מוזמביק 0.01% 0.0088% 5,050,924 17.5% $696
כף ורדה 0.0021% 0.0040% 271,507 50.3% $3,160
סאו טומה ופרינסיפה 0.00029% 0.00035% 55,975 29.4% $1,883
גינאה ביסאו 0.00024% 0.00029% 68,270 3.7% $1,603
8 איטלקית 2.7% 2.3% 40,358,168 65.8% $24,001
איטליה 2.4% 2.3% 37,176,782 61.3% $25,036
שווייץ 0.064% 0.064% 535,108 87.5% $47,399
סן מרינו 0.0017% 0.00098% 17,498 52.6% $35,015
תרגום אתר לשמונה שפות אלה מאפשר לכם להגיע ל-80% מכוח הקנייה המקוון ברחבי העולם.
9 ערבית (!) 2.6% 3.4% 136,306,480 40.9% $6,943
ערב הסעודית (!) 0.66% 0.87% 23,803,319 73.7% $10,451.44
מצרים (!) 0.50% 0.61% 39,471,581 41.2% $4,781
איחוד האמירויות הערביות 0.33% 0.49% 8,398,268 90.6% $14,913
עיראק 0.14% 0.17% 7,898,106 21.2% $6,702
כוויית 0.12% 0.14% 3,176,010 78.37% $14,641
סודן (!) 0.10% 0.14% 11,082,072 28.0% $3,320
קטאר 0.10% 0.13% 2,423,068 94.2% $15,913
לבנון 0.10% 0.14% 4,571,675 76.1% $8,209
סוריה (!) 0.06% 0.11% 5,873,785 31.8% $3,867
מרוקו 0.06% 0.19% 10,277,892 58.2% $2,409
ירדן 0.07% 0.084% 5,890,965 62.3% $4,343
אלג'יריה 0.06% 0.14% 8,720,150 42.9% $2,722
עומאן 0.05% 0.097% 3,094,236 69.9% $6,291
תימן (!) 0.03% 0.072% 6,780,200 24.5% $1,481
בחריין 0.04% 0.057% 1,396,668 98.0% $10,307
תוניסיה 0.02% 0.092% 2,828,006 49.6% $3,879
הגדה המערבית ועזה 0.03% 0.036% 2,753,697 57.4% $3,615
לוב (!) 0.02% 0.036% 1,275,642 20.2% $6,981
10 רוסית 2.0% 4.0% 132,092,034 63.8% $5,636
רוסיה 1.6% 3.4% 105,499,857 73.0% $5,804
קזחסטן 0.11% 0.40% 9,290,810 74.5% $4,867
אוקראינה 0.06% 0.28% 14,171,063 52.4% $1,738
בלארוס 0.056% 0.10% 6,553,845 71.1% $3,252
קירגיזסטן 0.01% 0.012% 2,097,428 34.5% $1,424
טג'יקיסטן 0.01% 0.013% 1,788,044 20.4% $1,236
11 קוריאנית ‎1.8% 1.3% 45,377,488 89.6% $14,519
קוריאה הדרומית 1.7% 1.3% 47,576,514 92.8% $14,130
12 הולנדית 1.2% 0.86% 21,743,426 89.7% $20,994
הולנד 0.87% 0.51% 15,397,107 90.4% $21,369
בלגיה 0.23% 0.58% 5,882,368 86.5% $23,015
סורינאם 0.0033% 0.0084% 253,499 45.4% $3,364
13 טורקית 1.1% 1.5% 42,275,017 53.7% $9,259
טורקיה 1.1% 1.5% 46,395,501 58.3% $9,180
תרגום אתר ל-13 שפות אלה מאפשר לכם להגיע ל-90% מכוח הקנייה המקוון ברחבי העולם.
14 אינדונזית 0.67% 0.94% 56,612,527 22.0% $4,294
אינדונזיה 0.75% 0.94% 66,244,991 25.3% $4,305
15 פולנית 0.65% 0.74% 25,830,760 68.0% $9,128
פולין 0.64% 0.74% 27,832,074 73.3% $8,703
16 שוודית 0.59% 0.51% 8,879,042 90.6% $24,130
שוודיה 0.57% 0.51% 8,896,046 89.6% $24,445
17 סינית מסורתית 0.56% 0.55% 6,662,175 84.4% $30,912
הונג קונג (סין אזור מנהלי מיוחד) 0.54% 0.51% 6,418,058 87.4% $31,764
מקאו (סין אזור מנהלי מיוחד) 0.03% 0.036% 499,773 81.6% $22,474
18 נורווגית 0.45% 0.44% 5,024,686 96.8% $32,615
נורווגיה 0.44% 0.44% 5,093,187 97.3% $32,747
19 עברית 0.44% 0.56% 6,806,889 79.6% $24,485
ישראל 0.44% 0.56% 6,806,889 79.6% $24,485
20 פרסית (!) 0.41% 0.67% 38,550,863 34.5% $3,848
איראן (!) 0.42% 0.66% 42,731,675 53.2% $3,721
אפגניסטן 0.01% 0.012% 3,673,539 10.6% $1,091
21 דנית 0.38% 0.26% 5,474,899 96.3% $25,546
דנמרק 0.38% 0.26% 5,554,451 96.9% $25,868
22 תאילנדית 0.37% 0.47% 26,721,620 39.3% $5,066
תאילנד 0.40% 0.47% 32,710,169 47.5% $4,593
23 יוונית 0.36% 0.33% 8,068,383 67.3% $16,116
יוון 0.31% 0.29% 7,445,118 69.09% $15,931
קפריסין 0.03% 0.037% 888,125 75.9% $14,022
24 פינית 0.33% 0.29% 4,819,381 87.7% $25,743
פינלנד 0.33% 0.29% 4,819,381 87.7% $25,743
25 קטלאנית 0.33% 0.25% 6,895,233 78.8% $17,742
ספרד 0.33% 0.25% 6,995,204 80.5% $17,979
אנדורה 0.0036% 0.0025% 75,681 97.9% $19,814
26 הינדי 0.3% 2.5% 78,258,527 29.5% $1,845
הודו (**) 0.3% 2.5% 78,258,527 29.5% $1,845
27 מלאית 0.29% 0.38% 15,388,560 71.1% $6,825
מלזיה 0.12% 0.53% 17,200,712 71.1% $6,283
ברוניי דארוסלאם 0.01% 0.0071% 380,876 90.0% $6,124
28 וייטנאמית (!) 0.27% 0.38% 43,974,618 46.5% $2,294
וייטנאם (!) 0.27% 0.38% 43,974,618 46.5% $2,294
29 רומנית 0.23% 0.29% 12,820,275 54.9% $6,583
רומניה 0.24% 0.27% 11,722,888 59.5% $7,728
מולדובה 0.01% 0.019% 2,521,887 71.0% $1,950
30 צ'כית 0.21% 0.26% 8,081,131 76.48% $9,977
הרפובליקה הצ'כית 0.21% 0.26% 8,081,131 76.48% $9,977
31 בנגלית 0.20% 0.21% 40,227,029 17.8% $1,801
בנגלדש 0.15% 0.13% 29,738,660 18.2% $1,948
הודו (**) 0.095% 0.083% 19,564,632 29.5% $1,845
32 אפריקנס 0.13% 0.84% 9,528,232 54.0% $5,255
רפובליקת דרום אפריקה 0.13% 0.84% 9,528,232 54.0% $5,255
33 הונגרית 0.15% 0.12% 7,778,595 79.2% $7,400
הונגריה 0.15% 0.12% 7,778,595 79.2% $7,400
34 סלובקית 0.12% 0.12% 4,370,706 80.4% $10,260
סלובקיה 0.12% 0.12% 4,370,706 80.4% $10,260
35 סינהלית 0.08% 0.15% 6,795,562 32.05% $4,558
סרי לנקה 0.08% 0.15% 6,795,562 32.05% $4,558
36 גוג'ראטית 0.095% 0.083% 19,564,632 29.5% $1,845
הודו (**) 0.095% 0.083% 19,564,632 29.5% $1,845
37 קאנאדה 0.095% 0.083% 19,564,632 29.5% $1,845
הודו (**) 0.095% 0.083% 19,564,632 29.5% $1,845
38 טמילית 0.095% 0.083% 19,564,632 29.5% $1,845
הודו (**) 0.095% 0.083% 19,564,632 29.5% $1,845
39 מראטהית 0.095% 0.083% 19,564,632 29.5% $1,845
הודו (**) 0.095% 0.083% 19,564,632 29.5% $1,845
40 שפת טלוגו 0.095% 0.083% 19,564,632 29.5% $1,845
הודו (**) 0.095% 0.083% 19,564,632 29.5% $1,845
41 אזרבייג'אנית (!) 0.05% 0.12% 7,630,609 78.2% $2,594
אזרבייג'ן (!) 0.05% 0.12% 7,630,609 78.2% $2,594
42 סרבית 0.069% 0.083% 5,058,516 65.5% $5,000
סרביה 0.06% 0.074% 4,733,311 67.06% $4,848
מונטנגרו 0.01% 0.0097% 434,865 69.8% $6,587
43 קרואטית 0.07% 0.070% 3,034,752 72.7% $8,580
קרואטיה 0.07% 0.070% 3,034,752 72.7% $8,580
44 בולגרית 0.07% 0.088% 4,264,576 59.8% $6,194
בולגריה 0.07% 0.088% 4,264,576 59.8% $6,194
45 קזחית 0.17% 0.40% 13,272,586 74.5% $4,867
קזחסטן 0.17% 0.40% 13,272,586 74.5% $4,867
46 אוזבקית (!) 0.07% 0.086% 14,901,632 46.7% $1,764
אוזבקיסטן (!) 0.07% 0.086% 14,901,632 46.7% $1,764
47 ליטאית 0.07% 0.071% 2,133,390 74.3% $11,610
ליטא 0.07% 0.071% 2,133,390 74.3% $11,610
48 בורמזית 0.04% 0.042% 13,258,325 25.08% $1,256
מיאנמר (בורמה) 0.04% 0.042% 13,258,325 25.08% $1,256
49 סלובנית 0.052% 0.051% 1,508,414 73.1% $12,647
סלובניה 0.05% 0.051% 1,559,107 75.5% $13,363
50 אוקראינית 0.04% 0.28% 9,447,375 52.4% $1,738
אוקראינה 0.04% 0.28% 9,447,375 52.4% $1,738
51 פיליפינית/טגלוג 0.43% 0.70% 5,734,272 55.50% $3,188
הפיליפינים 0.43% 0.70% 5,734,272 55.50% $3,188
52 לטבית 0.04% 0.041% 1,564,494 79.8% $10,134
לטביה 0.04% 0.041% 1,564,494 79.8% $10,134
53 אסטונית 0.03% 0.028% 1,147,895 87.2% $10,238
אסטוניה 0.03% 0.028% 1,147,895 87.2% $10,238
54 אמהרית 0.04% 0.022% 15,739,371 15.3% $985
אתיופיה 0.04% 0.022% 15,739,371 15.3% $985
55 בוסנית 0.03% 0.036% 1,925,105 65.1% $5,278
בוסניה והרצגובינה 0.03% 0.036% 1,925,105 65.1% $5,278
56 טורקמנית (!) 0.03% 0.033% 1,018,692 17.9% $9,505
טורקמניסטן (!) 0.03% 0.033% 1,018,692 17.9% $9,505
57 זולו 0.02% 0.84% 31,512,418 54.0% $5,255
רפובליקת דרום אפריקה 0.02% 0.84% 31,512,418 54.0% $5,255
58 איסלנדית 0.03% 0.000001% 329,535 98.2% $30,186
איסלנד 0.03% 0.000001% 329,535 98.2% $30,186
59 אורדו 0.018% 0.23% 2,996,586 15.51% $2,324
פקיסטן 0.018% 0.23% 2,996,586 15.51% $2,324
60 גאורגית 0.02% 0.038% 2,157,566 58.01% $3,547
גאורגיה 0.02% 0.038% 2,157,566 58.01% $3,547
61 אלבנית 0.02% 0.034% 1,908,581 66.3% $4,115
אלבניה 0.02% 0.034% 1,908,581 66.3% $4,115
62 ארמנית 0.02% 0.031% 1,959,627 67.0% $3,466
ארמניה 0.02% 0.031% 1,959,627 67.0% $3,466
63 מקדונית 0.02% 0.020% 1,501,798 72.1% $4,289
מקדוניה 0.02% 0.020% 1,501,798 72.1% $4,289
64 נפאלית 0.02% 0.025% 5,706,708 19.6% $1,280
נפאל 0.02% 0.025% 5,706,708 19.6% $1,280
65 קוסה 0.01% 0.84% 1,058,692 54.0% $5,255
רפובליקת דרום אפריקה 0.01% 0.84% 1,058,692 54.0% $5,255
66 שפת חמר 0.014% 0.014% 5,107,008 32.4% $1,602
קמבודיה 0.014% 0.014% 5,107,008 32.4% $1,602
67 מלטזית 0.01% 0.013% 351,945 77.2% $13,902
מלטה 0.01% 0.013% 351,945 77.2% $13,902
68 לאית (!) 0.01% 0.013% 1,478,052 21.8% $3,358
לאוס (!) 0.01% 0.013% 1,478,052 21.8% $3,358
69 סוואהילי 0.02% 0.015% 7,224,386 13.0% $1,213
טנזניה 0.02% 0.015% 7,224,386 13.0% $1,213
70 מונגולית 0.0079% 0.014% 634,321 21.4% $4,549
מונגוליה 0.0079% 0.014% 634,321 21.4% $4,549
71 גאלית אירית 0.0049% 0.0035% 80,850 85.01% $23,413.25
אירלנד 0.0049% 0.0035% 80,850 85.01% $23,413.25
72 דיבהי 0.01% 0.0062% 252,761 59.0% $8,185
האיים המלדיביים 0.01% 0.0062% 252,761 59.0% $8,185
73 פארואזית 0.0032% 0.0023% 46,715 95.1% $25,375
איי פארו (דנמרק) 0.0032% 0.0023% 46,715 95.1% $25,375
74 אינוקטיטוט, גרינלנדית 0.0023% 0.00047% 38,487 68.5% $23,898
גרינלנד (דנמרק) 0.0023% 0.00047% 38,487 68.5% $23,898
75 סומלית (!) 0.0020% 0.0025% 295,686 2.5% $2,451
ג'יבוטי (!) 0.0011% 0.0015% 123,728 13.3% $2,598
סומליה (!) 0.00087% 0.00098% 269,178 ‎1.8% $1,443
76 בלארוסית 0.0017% 0.10% 202,696 71.1% $3,252
בלארוס 0.0017% 0.10% 202,696 71.1% $3,252
מגמה* אזור גיאוגרפי T-Index
2017
תחזית
ל-2021
משתמשי אינטרנט
שיעור החדירה של האינטרנט
הוצאה לנפש
(משתמשי אינטרנט)**
* החצים והמקף מצביעים על המגמה במדינה בדירוג לשנת 2021
** הוצאה שנתית משוערת של כל משתמש אינטרנט

Download data in CSV format
1 צפון אמריקה 33.3% 0.0% 271,049,509 75.9% $44,872
אנגלית 32.6% 0.0% 262,489,684 75.5% $45,454
צרפתית 0.63% 0.0% 8,521,892 88.5% $27,040
אינוקטיטוט, גרינלנדית 0.0023% 0.0% 37,933 67.6% $22,451
2 מערב אירופה 23.1% 0.0% 347,942,519 83% $24,246
גרמנית 5.9% 0.0% 84,477,535 87.3% $25,650
אנגלית ‎5.2% 0.0% 63,564,705 91.2% $29,698
צרפתית 3.9% 0.0% 61,845,256 84.8% $22,947
איטלקית 2.7% 0.0% 40,358,168 65.8% $24,001
ספרדית 1.4% 0.0% 29,719,841 78.7% $17,728
הולנדית 1.2% 0.0% 21,511,250 90.8% $21,165
שוודית 0.59% 0.0% 8,879,042 90.6% $24,130
נורווגית 0.45% 0.0% 5,024,686 96.8% $32,615
דנית 0.38% 0.0% 5,474,899 96.3% $25,546
פינית 0.34% 0.0% 5,076,785 92.6% $24,411
קטלאנית 0.33% 0.0% 6,895,233 78.8% $17,742
יוונית 0.32% 0.0% 7,232,678 66.8% $16,343
פורטוגזית 0.31% 0.0% 7,108,748 68.6% $15,927
איסלנדית 0.023% 0.0% 324,860 98.2% $25,476
מלטזית 0.013% 0.0% 329,019 76.2% $14,342
גאלית אירית 0.0049% 0.0% 74,411 80.1% $24,007
פארואזית 0.0032% 0.0% 45,403 94.2% $25,631
3 מזרח אסיה 18.0% 0.0% 858,003,525 55.0% $7,678
סינית מפושטת 9.3% 13.7% 733,449,780 53.2% $4,814
יפנית 6.6% 0.0% 115,605,881 91.1% $20,740
קוריאנית ‎1.8% 0.0% 45,377,488 89.6% $14,519
סינית מסורתית 0.56% 0.0% 6,662,175 84.4% $30,912
מונגולית 0.0079% 0.0% 634,321 21.4% $4,549
4 דרום אמריקה 5.6% 0.0% 242,204,552 57.9% $8,450
ספרדית 2.8% 0.0% 118,883,030 56.9% $8,678
פורטוגזית 2.8% 0.0% 122,796,320 59.1% $8,242
אנגלית 0.0048% 0.0% 293,026 38.2% $5,979
הולנדית 0.0033% 0.0% 232,176 ‎42.8% $5,155
5 צפון אפריקה והמזרח התיכון 3.5% 0.0% 188,064,088 44.5% $6,735
ערבית 2.5% 0.0% 125,599,978 42.9% $7,246
עברית 0.42% 0.0% 6,482,182 77.4% $23,777
פרסית 0.40% 0.0% 35,864,169 45.3% $4,054
צרפתית 0.16% 0.0% 20,117,759 47.2% $2,830
6 מרכז ומזרח אירופה 3.1% 0.0% 153,830,975 59.7% $7,322
טורקית 1.1% 0.0% 42,275,017 53.7% $9,259
פולנית 0.65% 0.0% 25,830,760 68.0% $9,128
רומנית 0.23% 0.0% 12,820,275 54.9% $6,583
צ'כית 0.22% 0.0% 8,573,798 81.3% $9,240
הונגרית 0.14% 0.0% 7,168,677 72.8% $7,324
רוסית 0.12% 0.0% 18,971,034 52.3% $2,359
סלובקית 0.12% 0.0% 4,210,752 77.6% $10,204
סרבית 0.069% 0.0% 5,058,516 65.5% $5,000
קרואטית 0.069% 0.0% 2,934,116 69.8% $8,533
בולגרית 0.068% 0.0% 4,066,784 56.7% $6,088
ליטאית 0.063% 0.0% 2,073,467 71.4% $11,129
סלובנית 0.052% 0.0% 1,508,414 73.1% $12,647
אוקראינית 0.043% 0.0% 8,828,516 48.9% $1,787
לטבית 0.042% 0.0% 1,566,213 79.2% $9,806
יוונית 0.032% 0.0% 835,705 71.7% $14,149
אסטונית 0.031% 0.0% 1,162,200 88.4% $9,699
בוסנית 0.027% 0.0% 2,479,266 65.1% $3,961
אלבנית 0.020% 0.0% 1,827,483 63.3% $3,963
מקדונית 0.017% 0.0% 1,462,819 70.4% $4,203
בלארוסית 0.0018% 0.0% 177,163 62.2% $3,680
7 מרכז אמריקה ומדינות הקריביים 2.6% 0.0% 103,929,189 48.5% $9,168
ספרדית 2.5% 0.0% 99,471,438 50.3% $9,181
אנגלית 0.100% 0.0% 3,151,001 54.3% $11,594
צרפתית 0.0083% 0.0% 1,306,750 12.2% $2,324
8 דרום-מזרח אסיה 2.5% 0.0% 215,174,921 34.1% $4,249
אנגלית 0.69% 0.0% 46,691,877 44.6% $5,432
אינדונזית 0.67% 0.0% 56,612,527 22.0% $4,294
תאילנדית 0.37% 0.0% 26,721,620 39.3% $5,066
מלאית 0.29% 0.0% 15,388,560 71.1% $6,825
וייטנאמית 0.28% 0.0% 48,351,252 52.7% $2,083
סינית מפושטת 0.083% 0.0% 1,363,271 82.1% $22,246
בורמזית 0.060% 0.0% 11,749,580 21.8% $1,859
פיליפינית/טגלוג 0.042% 0.0% 4,098,465 40.7% $3,756
שפת חמר 0.014% 0.0% 2,959,801 19.0% $1,789
לאית 0.0096% 0.0% 1,237,968 18.2% $2,844
9 אוקיאניה 2.2% 0.0% 25,462,807 66.4% $31,938
אנגלית 2.2% 0.0% 25,462,807 66.4% $31,938
10 צפון ומרכז אסיה 2.2% 0.0% 142,006,916 62.0% $5,615
רוסית 1.9% 0.0% 113,121,000 66.2% $6,186
אזרית 0.073% 0.0% 7,429,993 77.0% $3,574
קזחית 0.068% 0.0% 3,727,948 70.8% $6,620
אוזבקית 0.065% 0.0% 13,395,929 ‎42.8% $1,775
טורקמנית 0.024% 0.0% 806,025 15.0% $10,928
גאורגית 0.020% 0.0% 1,768,224 47.6% $4,185
ארמנית 0.017% 0.0% 1,757,797 58.2% $3,621
11 דרום אסיה 2.1% 0.0% 412,581,511 23.7% $1,865
אנגלית 1.0% 0.0% 201,350,781 24.4% $1,858
הינדי 0.33% 0.0% 68,174,627 26.0% $1,775
בנגלית 0.20% 0.0% 40,227,029 17.8% $1,801
סינהלית 0.088% 0.0% 6,287,439 30.0% $5,134
קאנאדה 0.083% 0.0% 17,043,657 26.0% $1,775
גוג'ראטית 0.083% 0.0% 17,043,657 26.0% $1,775
טמילית 0.083% 0.0% 17,043,657 26.0% $1,775
מראטהית 0.083% 0.0% 17,043,657 26.0% $1,775
שפת טלוגו 0.083% 0.0% 17,043,657 26.0% $1,775
אורדו 0.022% 0.0% 3,400,648 18.0% $2,312
נפאלית 0.017% 0.0% 5,013,170 17.6% $1,210
פרסית 0.0081% 0.0% 2,686,694 8.3% $1,100
דיבהי 0.0042% 0.0% 222,838 54.5% $6,927
12 אפריקה שמדרום לסהרה 1.9% 0.0% 220,138,216 22.2% $3,079
אנגלית 1.3% 0.0% 151,597,079 36.4% $3,219
אפריקנס 0.15% 0.0% 8,997,099 51.9% $5,943
צרפתית 0.11% 0.0% 25,579,463 8.8% $1,638
ערבית 0.099% 0.0% 10,706,502 26.6% $3,385
פורטוגזית 0.073% 0.0% 5,959,089 10.7% $4,481
אמהרית 0.028% 0.0% 11,529,327 11.6% $893
זולו 0.023% 0.0% 1,428,111 51.9% $5,943
קוסה 0.016% 0.0% 999,678 51.9% $5,943
סוואהילי 0.0094% 0.0% 2,866,015 5.4% $1,201
ספרדית 0.0069% 0.0% 180,167 21.3% $13,926
סומלית 0.0020% 0.0% 295,686 2.5% $2,451

זכויות יוצרים

ניתן לשתף דירוג זה באופן חופשי אם השיתוף הוא באמצעות מתן קישור לדף זה ובתוספת הבהרה למשתמשים כי הנתונים מגיעים ממחקר T-Index. יש להעתיק ולהדביק את ההצהרה הבאה:

"מחקר T-Index 2017 בוצע על ידי Translated. חברת Translated היא ספקית השירות המובילה בתרגום מקוון מקצועי, עם 172,470 לקוחות בינלאומיים ו-214,804 מתרגמים נבחרים."

תודות

תודה רבה לכל האנשים שסיפקו לנו נתונים וטיפים שימושיים:
סלבטורה ג'יאמרסי, ראש מחלקת גלובליזציה, PayPal
דניאל גולדשמידט, ראש צוות בינאום (Internationalization),‏ Microsoft
מארק למרס, יועץ בכיר לניתוח עסקי, Point B
סרחיו פלינו, מנהל בכיר במחלקת הנדסת לוקליזציה, PayPal
דניאל שווייסגוט, כלכלן בחברת Société Générale
בריאן סוליס, אנליסט ראשי, Altimeter Group
נטליה צבטקוב, מנהלת תוכניות, ענן וארגון, Microsoft

יש לכם עוד שאלות?
דברו איתנו.

הצוות שלנו ימצא את הפתרון המתאים ביותר לצורכי התרגום שלכם.

ליצירת קשר

שלום, אני ברברה.
איך אוכל לעזור?

ברברה – מנהלת תיקי לקוחות בכירה

רוצים הצעת מחיר מיידית?

הדרך הקלה והמהירה לתרגום המסמכים שלכם.

רק כמה קליקים והתרגום בדרך אליכם.

לקבלת הצעת מחיר מיידית